ezmans

Anil G G itibaren Yeniköy Köyü, 26800 Yeniköy Köyü/Mahmudiye/Eskişehir, Türkiye itibaren Yeniköy Köyü, 26800 Yeniköy Köyü/Mahmudiye/Eskişehir, Türkiye

Okuyucu Anil G G itibaren Yeniköy Köyü, 26800 Yeniköy Köyü/Mahmudiye/Eskişehir, Türkiye

Anil G G itibaren Yeniköy Köyü, 26800 Yeniköy Köyü/Mahmudiye/Eskişehir, Türkiye

ezmans

Bu steven king'in başka bir yazar adı olarak yazdığı harika bir kitap grubuydu. gerçekten uzun yürüyüş ve yol çalışması zevk. sanırım koşan adamı okumaya başladım ve nefret ettim.

ezmans

Bu kitap beni kıçımı çaldı. Endüstriyel konvansiyonel gıdalar, endüstriyel organikler ("serbest menzilli" tavuğun düşündüğünüz gibi olmayabileceğini), yavaş ve çok yavaş gıda hareketlerini iyi yazılmış bir açıklama.

ezmans

Mükemmel kitap! Bu kesin bir tür kitap benim için koyamadım oldu. Şüpheli, üzgün ve romantikti ... Okuduğum için gerçekten çok şaşırdım. Benim tek şikayetim, karakterlerin yıllar boyunca nasıl bittiğini anlatmak için bir epilog kullanmış olabileceğidir. Daha fazla kapanmaya ihtiyacım var gibi hissediyorum. Sonunu istemedim.

ezmans

devam etmeden önce havaalanında dört sayfa okuyun. kim asla faulkner okumaz, Bay. sweeney'nin çilesi? BEN Mİ.

ezmans

Bu kitabı seviyorum. Katilin kim olduğunu tahmin etmemi sağladı.

ezmans

Bu kitabı hatırlayamıyorum nedenlerle aldım. Bu kitap bana her şeyi okumaya başladı. Fizik, biyoloji, hukuk, tarih, teknoloji ... adını siz koyun, size bu kitabın onun hakkında okumamı başlatan şey olduğunu söyleyeceğim. Bu kitabı okumak evrendeki her şeyi ve hatta evrenin kendisini anlamamı sağladı. Asla kaçmam umduğum bir spiral.

ezmans

Filmi gördüm, kitabı okuyun!

ezmans

Sevdim! Ne beklediğimi bilmiyordum, çünkü her hiper-up kitabının söylendiği gibi değil. Bu kitap sunar! Birçok eylem, büyük arsa, birçok bükülme ve dönüş ve temiz. Şimdi serinin 2. kitabına!

ezmans

Bunu birkaç yıl önce okuyun. Tipik Jodi Picoult. İyi okumak, ama sonu sevmedim.

ezmans

Kaba, kaba, komik, umutsuz, kasvetli ... Henry Chinaski mükemmel bir ezik ya da büyük kazanan mı? Charles Bukowski gençliğini, hiçbir şeyi umursamayan, ancak kendine sadık kalan ve her şeyin ve herkesin üzerinde duran akne ile enfekte bir otçul olarak harika bir şekilde tanımlıyor ... "Daha iyi olamaz", Charles Bukowski.

ezmans

Okuması eğlenceli ilginç mitler.

ezmans

Kollan Nemidunam Chera Aslanaz Seri Katebaye Göçmen (Magar) Khusham Adlı Ziad :(

ezmans

Bir rafta yer işgal etmekten daha fazlasını yapan bazı kitaplar var - çok azı var - Milletlerin Zenginliği, Federalist Makaleler, Tom Amca'nın Kabini - diğerlerinin arasında - göründükleri zamanları dönüştürüyorlar. Bu kitaplardan biri olmaya mahkum. "Tam tersine Casino'larımız Var" Larry Wilmore'un düşüncelerini sunuyor. Bunlar sadece düşünceler değil. Onlar derin düşüncelerdir. Ve onlar siyah düşüncelerdir - Jon Stewart ile Günlük Gösteri Kıdemli Siyah Muhabiri tarafından sunulmaktadır. Bu kitap düşündürücü, neşeyle politik olarak yanlış ... ve çok, çok komik. Hiçbir özet bu cildin içeriğinde adalet yapamaz, ancak siyah izleyicilerin neden korku filmleriyle konuştuğuna dair bölümler olduğunu, çalışan siyah insanlardan neden nefret etmenin uygun olduğunu öğrenerek kapaklar arasında sizi bekleyen şey için bir lezzet alabilirsiniz. McDonald's havaalanlarında neden şişman siyah hava durumu uzmanları Wilmore'u mutlu (ve üzgün) ve Wilmore'un NAACP ile genişletilmiş, nihayetinde nafile yazışmaları, kurumu açıklayıcı ifadeleri siyah ve Afrikalı-Amerikalılarla değiştirmeye ikna etmeye çalıştı. çok daha üstün bir terim olan "çikolata". Burada gerçek bir mizah var, ama daha derin anlamlar da var. Beyaz (ya da Wilmore'un görüşünde, vanilya) bir adam olarak, bu düşüncelerin derinliklerini tam olarak anlayamayabilirim - ama birçok kez kahkaha attığımı biliyorum. Ve bu kitap kendi düşüncelerimi canlandırdı. Belki Bay Wilmore'unki kadar derin değil, ama yine de düşüncelerdi.

ezmans

so far..just ok

ezmans

Unlike many Christian authors, Endo's works are never preachy. His characters are human beings -- men buying prostitutes every night while overseas, a wife who doesn't care about her husband's beloved dog, etc. Yet somehow all the stories allow the characters to show some goodness.