nothingsaif545

Gregory Wilson Wilson itibaren Nandalike, Karnataka, Hindistan itibaren Nandalike, Karnataka, Hindistan

Okuyucu Gregory Wilson Wilson itibaren Nandalike, Karnataka, Hindistan

Gregory Wilson Wilson itibaren Nandalike, Karnataka, Hindistan

nothingsaif545

Krakauer'in Everest felaketiyle ilgili hikayesi hakkında harika bir kitap. Üzücü ama her zamanki gibi okuyucuyu eldeki konulara gerçekten yaklaştırıyor ve insanların neden Everest'e tırmanmak istediğini ve bu gruba neyin ilham verdiğini anlamamı sağladı. Harika bir kitap, konuyla başa çıkmak zor olduğu için sadece bir yıldız daha az, iç karartıcı. Ah canım, bu bir Hollywood'un bitmesini istediğim anlamına mı geliyor? Kahretsin.

nothingsaif545

Ne enerjisi! Naber! Biraz tarihli ... ama kulübe hayran olmalısın! Ve umutsuzluk. Umutsuzluğu unutma.

nothingsaif545

Bu tuhaf bir kitap. Gerçekten anlamak ve sevmek için birkaç tekrar aldı. Bu filmden gerçekten bir şey çıkarmak için eski filmleri (yazar ve ana karakterin yaptığı gibi) gerçekten sevmeniz gerektiğini düşünüyorum. Yine de harika bir kitap ve büyüleyici bir öncül - PC kontrolden çıktı, tüm alkol ve uyuşturucular eski filmlerden düzenlendi.

nothingsaif545

Eğlenceli ve dedikodu. Bugün Venedik'in keyifli hikayesi. Hikaye, Fenice'i (Opera Binası) yok eden ateşin ve neler olduğunu keşfetme ve binayı yeniden inşa etme / restore etme çabaları etrafında gevşek bir şekilde dönüyor. Berendt'teki gibi, Geceyarısı İyilik ve Kötülük Garder'ında olduğu gibi, çok ilginç periferik karakterler var.

nothingsaif545

başka bir harika küçük fantezi türü kitap. Kolay bir okumaydı, ancak öykünün tüm kavramını, savaşan bir 'lütuf' ile doğan bir kız hakkında sevdi, bu da onu bir savaşçı olarak rakipsiz hale getirdi. Beni ilgilendirdi ve karakterleri sevdi.

nothingsaif545

Vacchs'in bazı harika tek gömlekleri var ve bir ifadeyi nasıl çevireceğini biliyor, ancak maalesef bu güçlü yönler bu kitabın okunamaz hale geldiği gerçeğini maskeleyemiyor. Aşırı topikal referanslar ve yakında modası geçmiş teknoloji meraklısı, 2008'de "Another Life" ı sonsuza dek dondurur. Hayal kırıklığı.

nothingsaif545

Gönderen: ROALD DAHL