juanesarredondo

Juanes Arredondo Arredondo itibaren Angar, Maharashtra 413214, Hindistan itibaren Angar, Maharashtra 413214, Hindistan

Okuyucu Juanes Arredondo Arredondo itibaren Angar, Maharashtra 413214, Hindistan

Juanes Arredondo Arredondo itibaren Angar, Maharashtra 413214, Hindistan

juanesarredondo

oooh ... hastaneler ... * titreme * yine de iyi!

juanesarredondo

Kesinlikle bir kabartmak kitap, ama oh çok keyifli. Okumak eğlenceli ve hayal gücünüzü "ne olur?"

juanesarredondo

Bunun çoğunuz için düşük göründüğünü biliyorum, ama bir bölümde benim için zor bir okuma oldu. Temelde ikinci bölüm, onsuz yaşayabilirdim. Okurken beni çok kızdırdı. Ama ilk bölüm harikaydı ve kitabın geri kalanı harikaydı. Okumayı çok sevdim ve ikinci bölümdeki konunun devam edip etmeyeceğini görmek için bir forum yapmam gerekse de, devam ettiğime sevindim. Neredeyse yere koydum ve gönderdim, ama bir bcer bana bulunduğum kısmın yakında biteceğini söyledi. Ve haklıydılar. Bana kitabın daha iyi bir fikrini verdi. Burada ve orada birkaç şeye şaşırdım, bu yüzden benim için ikinci bölüm nedeniyle, diğer kitaplardan daha düşük puan vermeliyim. Bu sadece duyarlı olduğum bir şey. En sevdiğim karakterler Ruthie ve Thelma idi. Tavşan terliklerini seviyorum.Ayrıca Sir Tommy Toad'ı da çok sevdim.

juanesarredondo

Wayson Choy’nin ölümlü iki fırçasının hassas ve dokunaklı anısı. 2001'de birincisi, iki aydan fazla bir süre boyunca hastaneye kaldırılan ciddi oranlarda astım / kalp krizi kombinasyonu geçirdi. İkinci kalp krizi dört yıl sonra, 2005 yılının Eylül ayında dörtlü bir by-pass ile sonuçlanacaktı. Toronto şehir merkezindeki St. Michael’ın hastanesindeki yoğun bakım ünitesinde bilinç içine girip çıkan Choy, ateşli ruhların, ejderhaların ve karanlığın halüsinasyonlarını ve uzun ölü atalarının seslerini deneyimledi. Aile üyeleri öldü ve evlat edindikten sonra biyolojik ailesi yok, Choy yalnız değildi. Humber Koleji'nde İngilizce öğretmeni ve yıllar boyunca yapılan diğer yoldaşları ve tanıdıkları hayatı boyunca, her iki sıkıntıda da yanlarında kalan arkadaşlarıydı. Hem hastalıkları hem de uzun iyileşmeleri boyunca, onu tekrar sağlık için görmek için koşulsuz sevgi, destek ve bağlılık sağlayan Choy'nin “arkadaşları” idi. Bu anıdan öğrenebileceğimiz, bir hastalık ya da kriz sırasında “aile” ye sahip olmanın zorunlu olmadığıdır çünkü “arkadaşlarımız” aynı düzeyde koşulsuz sevgi ve özveri sağlayabilir ve sağlayabilir. Sadece 195 sayfada, bu harika bir öğleden sonra okumak için yapılmış!

juanesarredondo

Tracy McMillan harika bir anı yazdı, okuduğum en iyilerden biri (ve ondan çok şey öğrendim). HuffPo'da onun bir parçasını okudum, parlak olduğunu düşündüm ve hemen dışarı çıktım ve kitabını aldım. Six Feet Under ve Tara Birleşik Devletleri için yazılmıştır. Kitabın kapağında söylediği gibi, oldukça sert (ve sıra dışı bir yaşam) vardı: babası bir pezevenk ve uyuşturucu satıcısıydı ve hayatının çoğu için hapiste idi. Tracy, anne babadan anne babaya anne yetiştirmek için karıştırıldı, birkaç evlilik ve ilişkiden sağ kurtuldu ... ve bir şekilde diğer ucu gerçek bir manşet olarak çıkmayı başardı.

juanesarredondo

As most Hemingway stories/novels do, this collection shows how much can be conveyed using very simple sentences, simple & very short story structures. Some passages are no more than a paragraph, and yet, miraculously, they contain emotional depth and graphic, vivid detail. I was very impressed.