nicolemgm

Nicole Mgm Mgm itibaren Lăpușna, Moldova itibaren Lăpușna, Moldova

Okuyucu Nicole Mgm Mgm itibaren Lăpușna, Moldova

Nicole Mgm Mgm itibaren Lăpușna, Moldova

nicolemgm

Ben okumaya başladığımda o arsa hiç beklemiyordum. Az önce aldım çünkü Sam Kieth'di. Beni attı, çok rahatsız oldu ve bana biraz da gibiydi .... emin değilim ne. Pekala, işte kadının bakış açısından bir tecavüz hikayesi anlatmaya çalışan bir adam ve acıyı tamamen kaçırdı. Korkuyu iyi gösterdi, ama gerçekten acıyı değil. Gerçekten gerçekçi olmayan yönler buldum ve bir zamanlar gerçekçi bir hikaye anlatma girişimi olduğu için, gerçekte gerçekçi bir şekilde anlatmakta yetersiz kaldı. Aynı zamanda fedakarlık ve korkaklık da gösterdi ama tamamen inandırıcı değildi. Yine de bazı yönleri gerçekten iyi yaptı. Gerileme gibi kadınlar arasındaki hikaye harikaydı. Erkekler .... şey, hatta sadistlerin kişilikleri vardır ve sadece brutish saçsız kaslı ucubeler değildir, ama özellikle bir adam tecavüz hikayesi yazarken değil, gösterilmesi gereken şey olmadığını anlıyorum. Genel olarak iyi ve batar ve bu konuda birkaç gün sonra daha iyi görünüyor.

nicolemgm

Bu kitap tuhaftı. Ben gerçekten sevdim ister istemiyorum karar veriyorum. Temelde bir uzaylı olan (tabii ki iyi bir uzaylı) bir Uzaylı Avcısı ile ilgilidir ve ailesi uzaylılar tarafından öldürülmüştür. Ve tüm bu sihirli güçlere sahip. Bu kitap gerçekten rastgeleydi ve yazarın duruma uygun yeni güçler oluşturduğu anlaşılıyor. Ancak, kötü bir okuma değildi. normalde okuduğum şeyler gibi değil.

nicolemgm

H: \ çaylaklar \ gerekli değil \ Demille-Sutter, kitap 2, Kapı Evi

nicolemgm

Bu benim için iyi oldu. Bu kitabın tüm standları ve ceketin güzel renklendirmesiyle daha fazlasını bekliyordum. Belki de bu, genç yetişkinken daha iyi okunan genç yetişkin kitaplarından biridir? Kavram ilginçti (yarım resimli kitap yarı yazılı hikaye). Çizimler güzeldi ama ayrılık bu kitabı 500 sayfadan fazla ciltli bir kitap haline getirdi ve bu kadar yüksek bir yığınla daha fazla hikaye bekliyordum ve sanırım beklediğim büyülü öğede yoktu ...

nicolemgm

John Ceepak ve ortağı Danny Boyle tekrar biniyor. Bu eğlenceli bir dizi ve karakterler sevecen. Ceepak trajik bir geçmişe sahip bir İzci ve Danny annesinin eski minibüsünü kullanan yarı zamanlı bir kopya. Birisi Danny'nin arkadaşlarını seçmeye başladığında, gizem başlar. Grabenstein inandırıcı karakterler ve okuması eğlenceli bir komplo oluşturur.

nicolemgm

Eğlenceli bir okumaydı. Çok derin veya akıllara durgunluk veren bir şey yok, ama iyi pacing ve eğlenceli bir ana karakter vardı. Gerçekten anlamadığım şey, dedektif, Murphy'nin sihire karşı tutumunun tutarsızlığı. Davayı araştırması için Harry'i işe alır, ancak sihir bir sürü saçmalık gibi davranır. Öyleyse neden onu işe alıyoruz? Diğer polisler de onun bir şaka olduğunu düşünüyor. Bu hikayedeki sihrin genel halka gizli olması gerekiyorsa ya da herkesin bunu bilmesi gerekiyorsa gerçekten yerleştiremedim. Bölümden bölüme değişiyor gibi görünüyor. Bu sancı dışında eğlenceli bir kitaptı ve muhtemelen dizideki bir sonrakine bakacağım. Bugün satın almak için acele etmiyorum, çünkü onunla aşık olmadım ve bir uçurumun sonu olmadı (şükürler olsun, kitaplar bunu yaparken nefret ediyorum).

nicolemgm

Not nearly as good as The Kite Runner. Gives some nice insights into Afghan history, but not very well written. I suspect Hosseini worked longer on Kite Runner, then dashed this one off rather quickly.