lab77fotografie

Lars Bemelmans Bemelmans itibaren Simikot 21000, Nepal itibaren Simikot 21000, Nepal

Okuyucu Lars Bemelmans Bemelmans itibaren Simikot 21000, Nepal

Lars Bemelmans Bemelmans itibaren Simikot 21000, Nepal

lab77fotografie

Otistik bir çocuğun annesi olarak, bu kitaptan gerçekte yaptığımdan çok daha fazla bilgi edinmeyi umuyordum. Yazarın oğluyla elde ettiği her şey için savaşmak zorunda olduğunu anlıyorum, ancak f-bombayı her zaman okumam gerekmiyordu. Ve yardım edemedim ama baştan sona sıcak huylu bir savaşçı anne olarak geldiğinden eminim ve bunun akıllıca bir yaklaşım olduğunu düşünmüyorum. Bununla birlikte kocamdan da kitabı okumasını istedim. Oğlumuzu, bazı ebeveynlerin yemin ettiği glutensiz / süt içermeyen diyete alıp almayacağımızı tartıştık. Kitap, bu diyet başarı öykülerinden bazılarından bahsediyor. Kitap, aşıların otizmin bir nedeni olduğu konusunda çok şey harcıyor. Bence, diğer çevresel faktörlerle birlikte, kesinlikle küçük bir çocuğun sistemini eziyorlar. Haçlı seferini aşılarla “yeşile dönmesi” için destekliyorum. Onları çocuğunuza verin, aynı anda değil. Her neyse, kendi çocuğunuza yardım etmeye çalışırken başka birinin bakış açısını okumak güzel. Sadece bu yazardan tamamen farklı bir kişiliğim var, bu yüzden çatıştık.

lab77fotografie

Sadece bu kitabı düşündüğümde beni bir swoon, kıkırdama ve eziyete sokuyor. Bu şimdiye kadarki en iyi kitap. Tamamen kontrol dışı çılgın ve vahşi, psiko ve sevimli. Bir arkadaşım aynı arsaya sahip bir kitap yazacak olsaydı, onu tokatlar ve yüzüne bir bardak su atardım. Yine de Charlotte Bronte “Jane Eyre” ile büyülü, doğaüstü bir iş çıkardı. Nereden başlamalıyım? Her düşündüğümde kalbim 10 beden büyüyor. “Jane Eyre” i ilk aldığımda lisedeydi. Jane ve Bay Rochester'ın mutlu sonlarına yaklaşacaklarını fark ettiğimde kitabın ortasına kadar her şey okey-dokey boyunca gidiyordu. Ortada. Kitabın. Bu noktadan itibaren her şey delilik içine giriyor (spoiler yok) ve kitabın geri kalanını çenem düştüğünde okudum, Noel'de bir çocuk gibi hiperventilasyon. Her şeyin alışılmadık kibirliğini çok sevdim. Edebiyatta en çok sevdiğim birkaç şeyi birleştirdi: perili evler, aşk ve psiko katiller. Ve evet, ben kesinlikle Charlotte Bronte'a “Jane Eyre” yi tamamladıktan sonra Tanrı'dan büyük bir beşlik verildiğini söylüyorum. Bay Rochester ve Jane Eyre ideal romantik partnerlerimi yapıyorlar, çünkü onlar çok kıvrımlı bir şekilde kusurlular. Jane Eyre, mavi kurdele fino köpeği olmadığını ve güvensizlikleri ve dini şüpheleriyle samimi olduğunu söylemek için bir noktaya değiniyor. Bay Rochester, yanda çapraz elbise yapan pasif, agresif bir garip. Her ikisi de, kendi açıklamalarına göre, yanan ateşli fıstıklar. Ve kitabın sonuna doğru, sahip oldukları tek şey birbirlerine olan sevgileri; sevecen ve çılgın ve biraz uygunsuz. Birisi bir klasik almak için tereddüt ettiğinde, kare dans ve piyano kalelerinden korktuğundan, “Jane Eyre” yi öneririm. Başka pek çok klasik “Jane Eyre” gibi devasa NE OLDUĞUNU devasa bir an sunamaz ve her şey hakkında tuhaf ama rahatsız edici bir şey vardır. Mükemmellik için gotik standarttır. Ateş, kurtuluş, küçük sinir bozucu Fransız kızlar, St.John adında tıkalı ama tıknaz erkekler, konaklar, kötü bir yetimhane ve sürekli hayalet tehdidi var. MÜKEMMELLİK. -EZ Staffer Jenifer okuyun video incelemesi izle: http://vimeo.com/20578531

lab77fotografie

Daphne Du Maurier'in okuduğum ilk şey "Kuşlar" ve bu harika. Hitchcock filminden çok daha iyi. Figüratif dile hakim olması, okuyucunun sadece neler olduğunu görmesini değil, aynı zamanda ve belki de daha da önemlisi, ne olduğunu duymasını sağlar. Bu, okuduğum diğer birçok şeyden farklı olarak, işitme duyusuna büyük ölçüde hitap eden ve bu şekilde gerilim oluşturmak için harika bir iş yapan bir hikaye. Bazı romanlarını okumak için sabırsızlanıyorum.

lab77fotografie

Dirk Yavaşça kitap okumak için uzun süre bekledi - ve ben ikincisi ile başlıyorum. Bu bir isyan, ama Douglas Adams'ın yazdığı gibi düzensiz ve arsa delikleriyle dolu. Ancak sözleri sayfada ışıldar ve benim en sevdiğim yazar tarafından benim için yeni bir şey okumak hoşuma gitti.

lab77fotografie

not my favorite but some good parts

lab77fotografie

I am truly blessed to have had this man as my professor in college. It was teachers like him that inspired me to become one. His passion for literature and history carried him to the far reaches of Earth to find the one and only orginial "Dracul" - the origin of Stoker's novel. His novel was the basis for Coppola's 1992 movie. Vampires do exist!! Do not believe those that will tell you otherwise-they are weak and ignorant!