jrcarrion

JR Carri Carri itibaren Phagla, Punjab 141102, Hindistan itibaren Phagla, Punjab 141102, Hindistan

Okuyucu JR Carri Carri itibaren Phagla, Punjab 141102, Hindistan

JR Carri Carri itibaren Phagla, Punjab 141102, Hindistan

jrcarrion

Benim için değil, bu kitap. Sesi dinledim ve çoğu zaman kapatmak gibi hissettim. Onun tarzını hiç sevmiyorum; Bence karakterler tek boyutludu; ve arsa aşırı mimari ve teknik detaylara sahipken oldukça öngörülebilirdi.

jrcarrion

İyi yazılmış, dengeli ve bilgilendirici bir iç ABD, Nevada'da "seks hizmetleri" endüstrisine bakın. Bu kitaptan öğrendiklerim: Yasallaştırılmış genelevler, seks ticaretindeki kadınlar için şu anda mevcut olan diğer seçeneklerden çok tercih edilen bir çalışma ortamı sunsa da, hala iyileştirilmesi gereken geniş bir alan var. Kadınlar herhangi bir şekilde acı çekmiyor gibi görünüyor ve yine de, sahip-yönetim-çalışan ilişkisi içinde yönetim ve sahiplerin kadınların (parasal) avantajlarından yararlanmalarına izin veren önemli bir düzensiz gri alan olduğu açıktır. diliyorum. Yazar, sürekli olarak "yönetimin kadınların bağımsız yükleniciler olarak statüsüne nasıl acımasızca saygı göstermediğini" göstermekte, böylece yönetimin ve üçüncü tarafların (örneğin taksi taksi şoförleri) kadınların kârı üzerinde azarlamak için çeşitli küçük ve çok az yollara izin vermektedir marjları. Bugün endüstrideki kadınların bir tür ticaret birliği içinde bir araya gelip gelmediklerini merak ediyorum, böylece ilçe ve devlet yetkililerini sadece genelev sahipleri için değil, fahişeler için yasama yapmak için lobi yapıp etkileyebilirler. Fahişe kurallarının ve yönetmeliklerinin uygulanabileceği ve fahişelerin tam otonomiye sahip olduğu fahişe ait ve işletilen bir kurum istemek çok mu fazla? bu kitabın yazımı)? Bu arada, birkaç yıl önce bu kitabı okumadan önce Nevada genelev endüstrisindeki HBO dizisini izledim. Dizide sunulan çok neşeli bir şekilde rahatsızlık duyduğumu hatırlıyorum (A. Albert'in kitabının sonunda görünen Dennis Hof tarafından işletilen Moonlite Bunny Ranch'i içeriyor) ve şimdi bağırsak hislerimin doğru olduğunu biliyorum. HBO serisinin kasıtlı olarak ya da kasıtlı olarak bıraktığı pek çok bilgi var ve A. Albert'in daha iyi araştırılmış kitabıyla karşılaştırıldığında, şimdi HBO şovunun bir infomercial'a her şeyden daha fazla yaklaştığı açıktır.

jrcarrion

Garip bir şekilde, televizyon şovu kitabı neredeyse her şekilde aşıyor. Dexter Morgan iyi bir seri katildir - koruyucu babasının ustaca eğitimleri sayesinde sadece canavarları ve katilleri öldürür. Ayrıca her şeyi mümkün olduğunca anlatır. Ancak çalışmak için sadece birkaç yüz sayfa ile, romanın diğer karakterleri çizgi film olarak ortaya çıkıyor ve TV dizisinde ustaca anlatılan hikayenin çözünürlüğü son otuz sayfada görünmüyor. Yüksek konsept için okuyun, ancak TV şovuna sadık kalın (Sadece söylediğime inanamıyorum.)

jrcarrion

wasn't crazy about this book - i didn't really like the author's voice, and some of his research seemed solid, some not. the central avenue scene, for example, is passed over without a lot of attention to the great innovations that came out of that scene. you can tell that mr. britt has conservative tastes, he seems much more able to rave about louis armstrong than this "modern" saxophonist. whatevers! i love dexter and am glad i read the book - got some good info on one of my favorite tenor players ... just wished for a lot more than i got.

jrcarrion

This book was for mother/daughter book club. My daughter (11) loved this book and finished it about a week earlier than I did. I finished it today and really enjoyed it. I plan on reading the rest of the series, book club or not. It is a great premise for the book and I hope the rest of the series lives up to this one. It is definately written for the pre-teen croud so it is a pretty straight forward telling with just a few twists, but engaging nonetheless.