ralphieboy

Ralph Pederson Pederson itibaren Kalchunda, Uttarakhand, Hindistan itibaren Kalchunda, Uttarakhand, Hindistan

Okuyucu Ralph Pederson Pederson itibaren Kalchunda, Uttarakhand, Hindistan

Ralph Pederson Pederson itibaren Kalchunda, Uttarakhand, Hindistan

ralphieboy

Lis Wiehl ve April Henry'nin Kalbi Buz (Triple Threat # 3) öyle harika bir okumaydı ki bittiğini gördüğüm için üzgünüm. Üçlü Tehdit Kulübü, üç zeki kadını takip ediyor, Cassidy ~ Allison ~ Nicole (bana James Patterson’un Kadın Cinayet Kulübü'nü hatırlattılar). TV Muhabiri Cassidy spor salonunda güzel Elizabeth Avery ile buluşuyor. Ona göre, Elizabeth buz gibi bir katildir. “Oyunu” oynuyor ve etrafındaki herkesi manipüle ediyor ve birkaçı onun için öldürmeye ikna ediyor. Cassidy, Elizabeth'in yeni en iyi arkadaşı olduğunu düşünür, ancak kısa süre sonra kendini Elizabeth’in oyununun bir parçası bulur. Allison, mevcut davası Craig List Killer'ı yansıtan bir Federal savcı ve FBI ajanı Nicole, kendi kişisel şeytanlarıyla savaşıyor. Bu dizinin ilk iki kitabını okumamış olmama rağmen kayboldum ve tüm karakterlerle kolayca bağlantı kurabildim. Bu harika bir hikayeydi. Kendimi Elizabeth'in bundan sonra ne yapacağını bilmek isteyen Kindle'ımla yapıştırılmış buldum. İndirilemedi. Şiddetle tavsiye edilir.

ralphieboy

Diğer romanlarına göre az gelişmiştir.

ralphieboy

Bu kitapta, özellikle çarpma hileleriyle uğraşma, kare alma, bölen bulma (ve bu hilelerin neden işe yaradığı) ve haftanın herhangi bir gününü Gregoryen Takvimi'nde bulmaya ilgi duyacak kadar ilginç matematik kısayolları vardı. Ancak, benim için mümkün olmayan birçok parça da vardı. Sadece yazar gibi bazı insanlar, kapsadığı tüm zihinsel hileleri yapabilir. Bazı matematik problemleri kağıt ve kalemle çok fazla ilgiliydi ve ben bir matematikçiyim! Sahip olduğum diğer krikizm ise son bölüm olan epilog. Kitabın geri kalanıyla ilgili görünmüyor.

ralphieboy

Tamamen farklı bir kitap. Genç bir çocuk hayaletler tarafından "yetiştirilir". Aynı zamanda ilginç ve tuhaf. Kesinlikle bu kitabı okudum sevindim!

ralphieboy

Bu konuda karışık hislerim var, altımdaki birçok kişi gibi. Güçlü ve zorlayıcı ve ben kendime güvenen kendim olmama her şeye inanıyordum, kıvılcımların hastaları hakkında bunu yazmak için hasta olup olmadığından emin değilim ama o kapalı görünüyor ve bir şey var. Bunun gerçek bir hikaye olup olmadığından emin değilim ama bu yüzden 3 yıldıza, iyi güçlü bir kitaba oy verdim ve üniversite hitlerinden önce sizi dünyaya uyandırmak için okumanızı tavsiye ederim.

ralphieboy

HIZLI, KOMİK, MUHTEŞEM okuyun!

ralphieboy

Yeterince hoşuma gitti, ama bu Star Wars gibi takıntılı hale geleceğim bir şey değil. Kitap zaten uzay siyasetidir.