changt

Tony Chang Chang itibaren 33816 Mendiello, Asturias, İspanya itibaren 33816 Mendiello, Asturias, İspanya

Okuyucu Tony Chang Chang itibaren 33816 Mendiello, Asturias, İspanya

Tony Chang Chang itibaren 33816 Mendiello, Asturias, İspanya

changt

Joel Court'un sorunları vardı. Karısını, metresini, muhtemelen astronomik bir sihirbaz olarak kariyerini kaybetmişti ve başarısının bir yaşam biçimi olduğu ve Barbican kalesi utanç verici bir labirent tarafından korunan Şans Jenolan ile yaşamaya başlamıştı. minotor. Daha da kötüsü, Köstebek vardı. Göksel vücudu, Joel'in şimdiye kadar gördüğü tüm göksel tezahürleri geride bıraktı. Çok yakında, onu manzaralarından çıkarmaya dayanamayacaktı. . . 'Remake, parlak gözlemlerle dolu sanatsal ve medya yıldızı yaşam tarzının bir değerlendirmesidir.' London Evening Standard Magazine 'Bir çakmak kadar keskin ve on bir maymun yükü kadar zeki.' Guardian 'Okuyucu yakalamaya meşgul bakış açıları, bulmacanın parçalarını bir araya getirme ve şakaların tadını çıkarma. Alıntı yapmak için haykırıyor çok şey var. Clive James’in son kitabı komik, ciddi, zorlayıcı, sinir bozucu, ikonoklastik, elitist, bilginsiz ve erotik. ’Adelaide Reklamveren Rem Remake beni gerçekten haklı çıkardı. Çok az kitap beni form ve içeriği bu roman kadar güçlü bir şekilde karşılaştırmaya zorladı - ve “roman” kelimesini dikkatle kullanıyorum. Diyalog, açıklama, arsa ve durum, Clive James hepsine hakim oldu. İlham verici ve bilgisizce, dil ve anlam seviyelerinin gestaltta kavranacağı kadar kolay, zarafet ve etkililikle kelimeler kullanır; bir kelime öbeği olabilir. ”

changt

[image error] Çocukluğumun büyük bir kısmı, bütün bir ahırın gururlu ve üretken sahibiymişim gibi israf edildi (?). Agba altın yarış atı olan Sham'a sahip olabilirdi ama N'Obliez vardı. Daha geciktirilmiş ve asılsız bir isim asla bir at için değildi, ama Henry sayesinde hayvan tarafımla temasa geçmek böyle bir yaratımı teşvik etti. Bu hikaye bir klasikti, klasik bir aitlik hikayesi ya da yokluğu hikayesi. Clive Staples Lewis, Atının ve Oğlunun, hepimizin daha büyük bir şeye yöneldiğini belirtmekte çok doğruydu. Ama belli ki bizi oraya götürmek için bir yolculuk gerekiyor. Bu ifadeye olan inancım çok büyüktü ya da daha doğrusu kök saldı. Sadece bir kişinin beni diğer şeyleri düşünmemi sağlamak için gökten vurması gerekiyordu (uyardı, çocuk kitapları söz konusu olduğunda bunu çok yapıyorum). Hazırlanacak. Bu tam olarak ne anlama geliyor? Kendinize bir delik kazın ve günlük konforlarla doldurun, kapıyı kapatın ve saçlarınızı ve tırnaklarınızı neyin büyüttüğünü gözden kaçırın? Güvencesizlik olmadan yaşamak, güneşsiz yaşamak böyledir. Karakteristik devekuşu olmaya hazır değildim, buna hazır değildim. Hava baskınları tamamen farklı bir konudur, ama eğer olsaydı durumlar hakkında tüm bu saçmalık nedir? Bu sadece hazırlıklı olma çabası mı yoksa sadece korkudan yaşama jesti mi?

changt

Bu okumak gerçekten zor bir kitaptı. Kendi 4 kızım var, bu benim en kötü kabuslardan biri olurdu. Okumayı zor buldum çünkü birisinin bunun içinden geçtiğini hayal etmek çok acıyor. Bu kitabın aldığı ödülleri neden kazandığını anlayabiliyorum, ama okumayı sevmedim.

changt

İlginç bir bakış açısı. Belirli konularda düşünme şeklinizi değiştirir.

changt

Eğer okumayı sevmeyen birine tavsiye edebileceğim bir kitap varsa bence bu olurdu. Bir kere, neredeyse aynı anda 14 roman okumak gibi. Bir diğeri için, şimdiye kadarki en havalı kitaplardan biri - ve sadece kitap formunda var olabilecek en havalı kitaplardan biri. Bir film, bu romanı okuma deneyimine bile yaklaşmazdı. (Postmodern aydınlatılmış; 300 sayfa)