alvarezcristina

Cristina itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Cristina itibaren Texas

Cristina itibaren Texas

alvarezcristina

30'ların proleter romanı, bu 1.Dünya Savaşı'ndan önce Aşağı Doğu Yakası'ndaki Chyristie St.'deki bir Yahudi çocuğun hayatında birkaç yıl yaşıyor. 101 Kullanım Alanları Ölü bir kedinin oynayacağı çok az şey olan bu çocukta hiçbir şeyi yok. Ölü kedi, köpek, at ve insanlar bir sürü. Fahişeler, seyyar satıcılar, gangsterler ve Tammany Hall yardakçıları. Çok canlı ve renkli, ama bir ağaç Brooklyn büyür şekilde çok çekici değil. Yoksulluğu romantikleştirmez. İşçinin durumunu açıklar. Çok Yahudi, ama benim için yeterli Yidce değil. En sevdiğim söz: "Zulüm gören her ırk bir fanatik yarışına dönüşür." İyi kitap.

alvarezcristina

Üzgünüm, millet. Newbery kazananı olduğunu biliyorum, ama tıpkı son 5 kadar Newbery gibi, bu da hayal kırıklığı yaratıyor. İlk 4 bölüm kısa öyküler gibi okuyor ve iyi akmıyor. Kitabın ikinci yarısına geldiğimde, ilk yarının kıvrımlı görünmesini sağladım ... ikinci yarının mantıklı olması için ilk yarının yazıldığı gibi. Eğer yanılıyorsam beni düzeltin, ama hikayenin akışını sağlamak için iyi yazım gerekiyor. Olmadı.

alvarezcristina

Bu kitaptan gerçekten keyif aldım. Amerika'da 30'lu ve 40'lı yıllarda Çinlilerin neler yaşadıkları hakkında çok şey öğrenebildim. Ben 4 yıldız vermedim tek nedeni "Kar Çiçek ve Gizli Fan 4 verdi ve ben bu kitap biraz daha zevk.

alvarezcristina

a classic child story...an oppossum who was afraid of the dark. My aunt linda read this to us as a child and I can still experience summer nights when I see this.

alvarezcristina

Powered through this. Love Zane. Bought the next book already, even though I usually don't finish entire series.