hvanaswegen

Henning Van Aswegen Van Aswegen itibaren Sangvi Kh., Maharashtra 412213, Hindistan itibaren Sangvi Kh., Maharashtra 412213, Hindistan

Okuyucu Henning Van Aswegen Van Aswegen itibaren Sangvi Kh., Maharashtra 412213, Hindistan

Henning Van Aswegen Van Aswegen itibaren Sangvi Kh., Maharashtra 412213, Hindistan

hvanaswegen

Bu kitabı, karakterleri, güneydeki ortamı, hizmet eden kadınlar arasındaki işbirliğini, Yardımın adaletsizliklerini kaydetme projesine inanan daha güçlü kadınların büyümesini sevdim. Bunu öneririm.

hvanaswegen

Her zamanki yüce parlaklığına sadık olsa da, Stoppard bu çalışmada biraz anlayışlı. Kendimi on dört belirsiz edebi referanstan ve on dokuz hece kelimeden sonra gözlerimi yuvarlarken buldum. Pekala Tom, mükemmel olduğunu biliyoruz. Gösterişten çıkın. Bize düşündürücü bir hikaye yazın.

hvanaswegen

Bu mektuplar çok tatlı ve masum! Çok taze ve açık. Ses ve Öfke yazan ve yazan aynı kişinin bu mektupları yazdığına inanmak zor.

hvanaswegen

Bu kitap hakkında harika bir şey yoktu. Yazı açıktı ve ilgimi çekti. Karakterler hoş, ama onları SEVMEDİM. Kitabın yaklaşık yarısında, gerçekten de büyük bir şeyin olmayacağını fark ettim. İyiydi. Bunu sevdim. Ama kesinlikle sevmedim. Ama hızlı bir okuma oldu.

hvanaswegen

Really good book, throughly enjoyed it from start to finish. Adele Parks is one of my fav authors.