ferranhead

Ferran Gimeno Gimeno itibaren Boxford, MA, Birleşik Devletler itibaren Boxford, MA, Birleşik Devletler

Okuyucu Ferran Gimeno Gimeno itibaren Boxford, MA, Birleşik Devletler

Ferran Gimeno Gimeno itibaren Boxford, MA, Birleşik Devletler

ferranhead

aptal ama eğlenceli, bazı pop kültür referansları yorulur, ama hızlı kolay eğlenceli okuma, beyin şekeri

ferranhead

Çok iyi.

ferranhead

Beş yıldız, üçlemenin ilki ile ilgilidir. Geri kalanlar Griffen ve Sabine'nin türevi gibi görünüyordu, neredeyse orijinal ya da ilginç değil, aynı zamanda harfleri çıkarmak ve okumak için hala eğlenceli. Öte yandan Griffen ve Sabine, tüm zamanların en sevdiğim kitaplarından biri.

ferranhead

Şu an için iyi, ama gerçekten kafa karıştırıcı parçalar var!

ferranhead

Aslında bir tekrar okuma (ortama kadar farkında olmasam da) - Sanırım Austin ve Brontes'i 12 yaş civarında okudum ve şimdi ne mutlu bir dönüş. Okumak için bir zevk.

ferranhead

I absolutly love this book! I fell in love with the cunning theif, Mr.Douglas Lord. I find the love/hate relationship between him and Whitney MacAllister absolutley interesting and I just love the way they both tried to one up each other. I plan on keeping this book near so I can read the sections I fell in-love with through out the book.

ferranhead

This book was fabulously fun. Is this chick-lit? I guess I'd say chick-lit, romance-lite, adventure! This book was cheesy, wonderfully so. Like, the really yummy, superprocessed nacho cheese. It was kinda over the top, and I loved it. I actually laughed out loud and clapped in happiness several times while reading this. Yeah, seriously. SADLY I looked at the author's other books, and they appear to be very typical chick-lit.

ferranhead

another great story from Jennifer Weiner!