qaiserusman

Qaiser Usman Usman itibaren Madridanos, Zamora, İspanya itibaren Madridanos, Zamora, İspanya

Okuyucu Qaiser Usman Usman itibaren Madridanos, Zamora, İspanya

Qaiser Usman Usman itibaren Madridanos, Zamora, İspanya

qaiserusman

İlham verici bir anda, genç Paul Feig, gardırop zorlukları olan bir şövalye hakkında hafif zeki mizahi bir şiir oluşturur. Hem bağırsaklarından nefret eden hem öğretmeni hem de sınıf arkadaşları, buna olumlu tepki göstererek, buradan yazdığı her şeyin ham, etkilenmemiş deha olmaktan başka bir şey yapamayacağına inanıyor. Ve elbette bir sonraki şiiri tutarsız ve korkunç ve herkes tekrar ondan nefret ediyor. Geriye bakmak komik, utanç verici okul günleri anekdotu. Altıncı sınıf evde, bir yastık kılıfı ve "Blue Boo" adlı bir balondan yaptığım gıcırtılı sesli bir karakterin oynadığı güvenlikle ilgili bir kukla gösterisi yaptım ve beklenmedik bir şekilde her kelimem ve eylemim gülünç kahkahalarla karşılandı. Ortaokul kariyerimin geri kalanını bu büyüyü yakalayamamak için harcadım, birbiri ardına zorla, dehşet verici bir şekilde kukla gösterisi yaptım. O zaman yıkıcı, şimdi komik. Hala o yastık kılıfım var, bir yerlerde bir çekmecede kalıplama. Kahrolası Blue Boo. Aşağılama, Feig'in naif doğası ve aktif fantezi yaşamının bir sonucu olduğunda, komik ve büyüleyici. Aksi takdirde, fiziksel saldırıları ve amansız sözlü zulmü okumak için eğlenceli veya eğlenceli olanların hiçbir yolu yoktur. Kendiniz bir kez zorba olmadıkça ve kendinizden daha zayıf insanlara işkence etmenin heyecanını yeniden yaşamak istemiyorsanız, bu durumda elbette onu alın. Bu şekilde belki geriye dönük suçluluk sizi tüketecek ve bir silah alıp beyninizi havaya uçuracaksınız! Harika olmaz mıydı, Scott Clukey? Yani, isimsiz okuyucu?

qaiserusman

VAOV! Beş yıldız bu kitabın ne kadar iyi olduğunu açıklamak için yeterli değil. Başlangıçta sizi yakalar ve asla durmaz. İndirdikten sonra tekrar okumaya başlamak için sabırsızlanıyorsunuz. Şimdiye kadar okuduğum en iyisi. Bazı noktalarda o kadar üzücü ki, devam edemeyeceğini düşünüyorsun ve gözlerin gözyaşlarıyla dolu, ama sen yapıyorsun. Birçok iyi karakterle çok hızlı hareket eder. UNBROKEN, İNANILMAZ. Özgürlüğümüz için bu adamlara çok şey borçluyuz !!!

qaiserusman

İki kadın arasındaki dostluk hakkında harika yazılmış bir hikaye. 17 yaş farkına rağmen Kathleen ve Joyce arkadaş olurlar ve birbirlerinin acılarını ve deneyimlerini paylaşırlar. Kathleen meme kanseri tanısı ve yaklaşan tedavilerle ilgileniyor ve Joyce bir yazar, çıkmaz bir evlilik, genç yaşlara yaklaşan bir kız ve hızlı bir ilişki suçu ile uğraşıyor. Kathleen ve Joyce, hayatlarındaki zorluklarla yüzleşmelerini ve bunlarla yüzleşmelerini sağlayan bir dostluk geliştirirler. Bence kadın çok iyi bir anlayış, destek, rahatlama ve birbirlerine derinlemesine ve güven verici bir şekilde yardım ediyor. Hepimiz "gerçek" dostlarımıza müteşekkir olmalıyız!

qaiserusman

Yeşil Gables Anne set kutladı = AŞK (9 yaşında bir kız olduğunda).

qaiserusman

Bu kitaptan Güney Amerika'da zamanın çok hızlı geçtiğini öğrendim

qaiserusman

Bu kitaptaki pedagojik teoriler, geçici olarak bana en ilginç lisans dersim olan şeylere dikkat etmeyen bir cılız yükseliş yapma konusunda yardımcı olabilirdi ... oh, ve profesörleri resmi sınıf blogumuzda herkese açık bir şekilde çıkardım. Üzgünüm, Chris ve Ben! Öyle olsa bile, arsa o kadar heyecan verici olmasa da, bu kitaptaki felsefe koltuğunuzun kenarından akıl almaz derecede büyüleyici.

qaiserusman

I don't care. I chose to read this as a really heavy romance novel and was very pleased. But I am perverse like that.