sanymattos

Sany Mattos Mattos itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Sany Mattos Mattos itibaren Texas

Sany Mattos Mattos itibaren Texas

sanymattos

Bir sonraki için sabırsızlanıyorum !!!!! :)

sanymattos

Bu kitabı okumak gerçekten garipti. Karakterler ve yazı .....

sanymattos

Miranda July'nin "Ben ve Sen ve Bildiğimiz Herkes" adlı filmi kadar rahatsız edici ve aynı zamanda da büyüleyici. Son zamanlarda oldukça üzgünüm ve bu kitaba ihtiyacım olabilir. Kendimi otobüste / metroda, kafelerde ve kendi odamın mahremiyetinde gülüyor buluyorum. Diğer zamanlarda, karakterlerin kendilerini buldukları acı verici durumlarla empati kurarken kendimi bir gözyaşı ile savaşırken buluyorum. Karşılıksız aşktan, senin olduğunu düşündüğün kişi olmadığını keşfetmeye kadar, insan davranışı üzerinde mükemmel bir çalışma.

sanymattos

Bu, son birkaç yıldır kurgulamadığım en sevdiğim eser.

sanymattos

Kesinlikle benim en iyi Jack Caffery kitabım, şimdiye kadar diğer Jack Caffery kitaplardan tamamen farklı hissettim. Gerçekten çok keyif aldım!

sanymattos

Denizde boylam bulmanın zorluğunun üstesinden gelmenin o kadar zor olduğu hakkında hiçbir fikrim yoktu ve sonunda bunu çözmek için bir X Ödülü'nün eşdeğerini sunmak zorundaydılar. Kitap, hikayeyi çok fazla döndürmüyor ve gemilerin kabaca istedikleri yere değil, istedikleri yere inmesini sağlamak için ne yapması gerektiğine dair doğrudan ama yine de çok ilginç bir görüş.

sanymattos

Harika bir kitap - ilginç karakterler ve sıradışı, ilgi çekici bir hikaye. Modern iş parçacığını kırdı tarihsel bölümleri ekledi. Bunu bitirdiğim için üzüldüm.

sanymattos

Only Yours is book #5 in Susan Mallery's Fool's Gold series, featuring Montana Hendrix. A few weeks ago, I reviewed Only Mine and I was so excited to jump right into Only Yours! I am in love with the town of Fool's Gold, I have to say that Susan Mallery has done a wonderful job creating the town (and all the added features with it's own Fool's Gold website are great!!) I have loved each of the books in this series, and Only Yours was no exception. Although I do have to make note that I was slow to love the hero, Dr Simon Bradley. Sure he was flawed, but I found him irritating at first. (Although I do attribute part of that to his following up Finn in Only Mine, who was one of my "ideal" heroes!) I loved the aspects involving Montana's work with the therapy dogs, including the bits about teaching children to read. I think this was a fun bit to throw in, something we don't often get to see much of in Romance Novels. I also loved to see a bit more of the Hendrix family as a whole; I love this family and can't wait to learn more and more about them! Especially Denise, the Matriarch. Overall? This book was a great read and I'm still very much enthralled with Susan Mallery's community of Fool's Gold! I can't wait for the next installment. I give Only Yours 4 hearts. ♥ ♥ ♥ ♥