josedominguezgarcia

Dominguez Jose Jose itibaren 40034 Villa BO, İtalya itibaren 40034 Villa BO, İtalya

Okuyucu Dominguez Jose Jose itibaren 40034 Villa BO, İtalya

Dominguez Jose Jose itibaren 40034 Villa BO, İtalya

josedominguezgarcia

Bir Vermeer tablosu gibi yazılmıştır - ikinci bir bakışla aydınlatılan anlam katmanları.

josedominguezgarcia

Diziyi sevdim. Karakterlerin çoğunu sevdim. Ancak, karakterinin nasıl değiştiğinden bağımsız olarak, hala Nate ile ilgili sorunlar yaşadım. Sonunda her şey bir araya geldi. Sonuçta, iyi bir kitap.

josedominguezgarcia

2,5 yıldız Web sitesi aracılığıyla eşinizi bulma fikri güzel olsa da, hikayenin geri kalanı benim için öyle. Hikayeyi okumak gibi, hızlı bir şekilde, çünkü her şey o kadar hızlı gerçekleşiyor ki gerçek romantizm * omuz silkme * için yer yok

josedominguezgarcia

Personel banyosunda bir konuk yazar bulunduğunda Tricia'nın kitapçılarının kapanması gerekiyor. Büyüleyici, rahat bir seride Kitap 2.

josedominguezgarcia

Prey Serisinin 5 veya 6 kitabını okudum. Çoğu oldukça iyiydi. Gittikleri sırayı ve hangilerini okuduğumu hatırlayamıyorum, ama onları sırayla okudum. Lucas Davenport'u seviyorum. Okurken onu genç bir Al Pacino olarak görüyorum. En sevdiğim aktörlerden biri.

josedominguezgarcia

Bu, bu kitabın onuncu okumasıyla ilgiliydi ve her okuduğumda daha çok seviyorum.

josedominguezgarcia

Cennetteki deneyimi hakkındaki bölüm şaşırtıcıydı. Kitabın geri kalanı biraz hayal kırıklığı yarattı ... sadece onun yaralarını, iyileşmesini ve depresyonunu anlatıyor. Sadece bir Cennet bölümünü okumak için tavsiye ederim.

josedominguezgarcia

Dünya Cafe fikri harika; kitap sadece böyle.

josedominguezgarcia

Bu kitap bana çok ağır geldi ve bazı resimler, korkunç / trajedinin canlı açıklamaları, eminim tekrar ziyaret edeceğim. Okumak zor, ama bence, bir kitapın yapması gereken her şeyi yapıyor, Amerikan Rüyası'ndaki okuyucudan, kapitalizme ve insan ruhunun ne kadar dayanabileceğine dair ciddi düşünceyi kışkırtıyor. Litvanyalı göçmenlerin hikayesi Jurgis ve ailesinin ABD'ye Chicago'ya gitmesi ve et paketleme çalışmalarında çalışması, yakında tehlikeli çalışma koşullarını öğrenmesi, işçilere haksız muamelesi, acımasız emeği çok az ödülle. Hikaye başladığında, okuyucu, veselijalarının maliyetiyle yola çıkan finansal krizde bir çift olarak yeni yaşamlarına başladıklarından, ailenin aşağı doğru sarmalının yeni başladığını öğrenir ... takip eden dehşet hayal edilemez. Erken düşünüyorum, yazar ne bekleyebileceğimizi özetliyor: "Veselija uzak bir zamandan beri onlara düştü; bunun anlamı, mağaranın içinde kalabilir ve gölgelere bakabilirdi, sadece hayatında bir kez zincirlerini kırabilir ve kanatlarını hissedebilir ve güneşe bakabilirdi; hayatında bir kez hayatın tüm bakımları ve dehşetleriyle o kadar da iyi bir şey olmadığı gerçeğine tanıklık edebilmek şartıyla. ancak bir nehrin yüzeyinde bir kabarcık, bir hokkabaz olarak attığı ve oynayabileceği bir şey altın toplarını fırlatır, nadir kırmızı şarabın kadehi gibi, quaff yapabileceği bir şeydir. şeylerin efendisi, bir adam onun gününe geri gidip bellekte yaşayabilir "Alıntılar: •" İşte, düşük sınıf ve çoğunlukla yabancı bir popülasyon, her zaman açlığın eşiğinde asılı ve fırsatlarına bağımlı eski zaman köle dr kadar acımasız ve vicdansız erkeklerin kaprisine hayatın Ivers; bu şartlar altında ahlaksızlık, kölelik sistemi altında olduğu kadar tam olarak kaçınılmaz ve yaygındır. " hayati önem taşıyan ve onu yiyip bitiren; Bu arada onu alay eden ve işkence eden, onunla alay eden, yüzüne hükmeden. "•" Sana, bu toprakları yapan ve konseylerinde sesi olmayan emekçiler! Başkalarının biçebileceği, emeğe ve itaat edebileceği ve sizi bir günden güne canlı tutmak için bir yük canavarı, yiyecek ve barınak ücretinden başka bir şey istemeyecek olan sizin için. Kurtuluş mesajımla size geliyorum, size itiraz ediyorum. "- Orman, Orman, Bölüm 28