samyhussain

Iqbal Hussain Hussain itibaren Aubin-Saint-Vaast, Fransa itibaren Aubin-Saint-Vaast, Fransa

Okuyucu Iqbal Hussain Hussain itibaren Aubin-Saint-Vaast, Fransa

Iqbal Hussain Hussain itibaren Aubin-Saint-Vaast, Fransa

samyhussain

Hannigan, birkaç zorlu konuyu son derece iyi idare eder. On bir yaşında bir çocuk için tüm Delly kelimeleri biraz fazla buldum, ama genel olarak harika bir hikaye.

samyhussain

İlk başta heyecan verici ama yine de şiddet benim için çok fazla olmalı. Yarıya kadar okumayı bıraktım.

samyhussain

1-3 Nisan 2016 Ah, bu iyiydi. Cidden. Roarke'nin geçmişte yaptığı bazı şeyleri ve okumanın kendisine hala AŞK olduğunu öğrendik mi? Nora Roberts J.D. Robb'un kısmında oldukça etkileyici! Sadece söylüyorum. Ama bu benim "Ummmmmmm .... KÖTÜ ÇOCUK KİM ?????" çünkü bu kitaptaki ana karakterlerden çok fazla karakter yoktu ... bu yüzden SORTA hiçbir yerden çıkmıyor, ama gerçekten değil. Anladıkları zaman elde edersiniz, ancak vaktinden önce anlamanız olası değildir. En azından, sen ben değilsen. (Ben ASLA anlamaya ...) :) PS gelecek bana: (görünüm spoiler) ÇOK BÜYÜK !!!!! 2-5 Temmuz 2013 Böyle korkunç bir kitap! 3 Şubat 2012 8-10 Mayıs 2011 1-3 Mart 2011 Bu gerçekten çok iyiydi! Bu gizem Roarke ve Summerset ve Roarke'nin geçmişinde İrlanda'da olan şeyler etrafında dönüyor ... Bu yüzden her iki erkeğin arka planı hakkında daha fazla ayrıntı bulabiliriz. Summerset oldukça ilginç bir karakter gibi görünüyor! Ve Roarke'nin tamamen bir Korkutucu tarafı var! Bu kitaptaki olayların Havva ve Summerset'in ilişkisini nasıl etkileyeceğini merak ediyorum ... Sanırım göreceğiz. Umarım çok fazla değiştirmez ... ÇOK ÇOK savaştan zevk alırım! :) Ve Eve ve Roarke'nin argümanlarından gerçekten keyif alıyorum. Her zaman çok tatlılar! :) Roarke ve Peabody'nin alaycı sözleri EN İYİ! NEŞELİ!

samyhussain

Şey ... yazar muhtemelen bu kitapta dünyanın tüm kelimelerini kullandı ama hikayeyi gerçekten sevmedim. Bu sapık bana harika hissettirmedi ...

samyhussain

Tüm bu kitabın büyük bir hayranıydım. Bu bir sürü dram ve okuduğunuz süre boyunca sizi meşgul ediyor.

samyhussain

Kaplanın Çocuğu Bir Çocuğun devamıdır. Birincisi kadar iyi değil, ama Bir Çocuktan sonra Sheila'ya ne olduğunu bilmek ve Torey ile hala iletişim halinde olduğunu bilmek güzel.

samyhussain

As are all of Maeve Binchy's books, this one was wonderful. Another "Can't put down" where I would yell at some of the characters for behaving, in my opinion, stupidly. I especially loved how Eve and Benny complement each other so well. Don't we all wish that we had a best friend like that? I definitely recommend this absorbing read.