wences

Wences Creative Design Creative Design itibaren Hacıhasanlı Köyü, 01700 Hacıhasanlı Köyü/İmamoğlu/Adana, Türkiye itibaren Hacıhasanlı Köyü, 01700 Hacıhasanlı Köyü/İmamoğlu/Adana, Türkiye

Okuyucu Wences Creative Design Creative Design itibaren Hacıhasanlı Köyü, 01700 Hacıhasanlı Köyü/İmamoğlu/Adana, Türkiye

Wences Creative Design Creative Design itibaren Hacıhasanlı Köyü, 01700 Hacıhasanlı Köyü/İmamoğlu/Adana, Türkiye

wences

Konuşan bir goril size hayatınızı nasıl yaşayacağınızı söylediğinde, en iyi dinlersiniz !!!

wences

Her zaman olduğu gibi, Harlan Coben'in kitaplarını bırakmak zor. Bu beni sonuna kadar anlamaya çalışıyordu! Büyük gerilim, gizem!

wences

Bu kitabı gerçekten beğendim. 1957'den yazılan 2001 ve 1970 tanımlarından keyif aldım. Bu beni her zaman kıkırdatıyor. Zaman yolculuğu temasını beğendim. Keyifli ve hızlı bir okuma oldu.

wences

I thought boorstin's book The Discoverers" was very good, I learned a lot about inventions and how people viewed the world at different times through history. I was disappointed in The Seekers. It did not hold ny interest (I only read about half of it) and seemed more disjointed, less cohesive.

wences

I liked the story line of this book and the characters were all interesting to me. I always enjoy a book about a troubled teen turning themselves around!