ohwowmica

Mica Cruz Cruz itibaren Santa Fé, Venezuela itibaren Santa Fé, Venezuela

Okuyucu Mica Cruz Cruz itibaren Santa Fé, Venezuela

Mica Cruz Cruz itibaren Santa Fé, Venezuela

ohwowmica

Bu kitapta çok şey oluyor. Bu kısa incelemeden daha fazlasını kapsayabilecektir. dedi, işte gidiyor. Bu romanı bir kaç arkadaşımdan bir arkadaşımdan ödünç aldım. Kendimi oldukça hızlı bir şekilde elde bulundu rağmen tamamen bizim tatil daha uzun bir süre olması bekleniyor. kitabın kendisi çizgi romanların altın çağını (1950'ler) merkezliyor. bununla birlikte, umut vaat eden iki genç karikatürcünün olgunlaşması ve new york'ta büyüdükçe uğraştıkları sorunlar, komik işte stalwarts olmaya çalışıyor. Yazma iyi yapılır ve okuma hızlı ve kolaydır. Yaz için eğlenceli bir okuma arıyorsanız, tavsiye ederim.

ohwowmica

** spoiler uyarısı ** Beklediğimden daha iyi olduğu anlaşılan anın okunuşu Finbar Frame sade ve basit. Kardeş ikizleri Luke, tüm iyi genlere sahipmiş gibi görünüyor ve geriye kalanlarla sıkışmıştı. Ayrıca çok hormonal bir zihni var (Bunu şimdi yoldan çıkaracağız). Pratik olarak her düşünce, her eylem kızların göğüsleri etrafında döner ve koyulur. Yani kalbin zayıfları bu kitabı okumak istemeyebilir. Temelde Finbar'ın ailesi Indiana'dan New York'a taşınır ve kız almanın tek yolunun kendisi olmamak olduğunu düşünür. Peki ne yapıyor ?? kıyafetlerini değiştirmek mi? saç stilleri değiştirmek? kasları almak ????? Tabii ki aptal değil bir "vampir" olur !! Kulağa akıllı geliyor değil mi?!? WWWEEELLL, sadece master planının umduğu kadar iyi çalışmadığını söyleyelim. Çocuk hayatını kurtarmak için karanlığı ve düşüncesizliği çekemez. Ve onun "cazibe" bakışları (alacakaranlık referansı) ortaya koymaktan çok daha fazla sürünüyor gibi görünüyor. Onun için şanslı bir kız, Kate, gerçek Finbar'a düşüyor gibi görünüyor, herkesin görmesini istediği kişi değil. Kardeşi istediği herhangi bir kızı alan tüm yıldız sporcu, oldukça tatlıdır ve ihtiyaç duyulduğunda kardeşi için oradadır. Finbar'ın ebeveynleri, bu kitapta veya CREEPY'de vurma işleri ve vampir inanan kızlardır! (Seri katil tüyler ürpertici gibi) Üç tane verdim çünkü hikayede çok komik kısımlar vardı ve karakterleri sevdim. Ama bazen sıkıcı oldu ve ben tamamen onu yakalamamıştım. All in All Bloodthirsty zevk alacağınızdan emin olduğum eğlenceli, hızlı bir okumaydı.

ohwowmica

Bu kitabı çok beğendim. Hawaii'ye gitmek istedim - özellikle Chicago'da bir kar fırtınası ortasında okumak! Hoş bir sürpriz oldu - tahmin edilebilir olacağını düşündüm, ama değildi. Bir kez daha, güçlü kadın karakterlere sahip ve iyi kadın arkadaşlıkların olumlu etkisini vurgulayan romanlardan hoşlanıyorum.

ohwowmica

Nedense, başlık hikayesine girmek biraz zaman aldı. Klasik Connie ve tatilden sonra geri aldım, uçtu. Ama yine de benim favorim değil. Cash Crop'u hemen sevdim. Daisy'nin Güneş'teki perili, çok anımsatan ilk hikayesi. Bükülmeden şaşırmadım, ama onun bir taşıyıcı olduğunu düşünmüştüm. Yine de, bu muhteşem oldu. Bir sonraki yeni hikayeyi okuyana kadar benim favorim olduğunu düşündüm. Kralların Laneti ürpertici ve korkutucuydu ve eğer Mumya'yı seviyorsanız, buna bayılacaksınız. Portales için aktarmasız çok ilginçti ve sonunda bükümü sevdim. Çok sessiz bir hikayeydi, sonuna kadar çok Connie değil, ama çok keyif aldım. Sonra. Sonra Ruh Kendi Topluluğunu Seçti: İstila ve İtme: Emily Dickinson'un İki Şiirinden Kronolojik Bir Yorum: Bir Wellsian Perspektifi ve bu benim en sevdiğim şeydi. Keşke bu 700+ sayfalık bir kitap olmasaydı, çünkü herkesin bunu okumasını istiyorum ve 10 sayfalık bir hikaye için ödünç vermek zor bir kitap. Yine de çok fazla güldüğümü sanmıyorum. Emily Dickinson'un şiirini H.G. Welles'ın zombi teorisi aracılığıyla yeniden yorumlayan, görev yapmak isteyen umutsuz bir İngiliz profesörün yazdığı kısa bir makale. Ölümünden sonra yazdığı şiirlerle tamamlayın ve 1990'da başka bir umutsuz lisans öğrencisi tarafından bulundu. * G * Bu mutlaka okunmalı. İmzalı kopya için fazladan iki hikaye ödedim. Capra Corn bir zevkti - filmleri hemen anladım, ki bu eğlenceliydi. Kesinlikle sevdiğim bir başka vida topu komedisi Spice Pogrom'un öncüsü. Oyuncu değişikliği hilesi de çok eğlenceliydi. Genel: A ++ harika şeyler. Bir sonraki romanı bekleyemem. Orijinal inceleme: Burada, burada !! Benim güzel mizahi yeni hikayeleri, yay ile Connie Willis kitap imzaladı !!!

ohwowmica

Bu inanılmaz bir kitap. New Mexico'daki küçük bir kasabada Emniyet Müdürü Loren Hawn'ın çözmesi gereken bir cinayet var. Sorun şu ki, bu imkansız bir cinayet, çünkü aynı adamın yirmi yıl önce öldüğünü gördü. Bu, küçük bir kasaba polisinin çözmesi gerekenden daha derin bir gizem, ama çözmesi gerekiyor. Hawn güçlü bir adam, çabuk huylu ve öfke eğilimi olan bir savaşçı. Ancak, aynı zamanda güçlü bir görev duygusuna ve bazı nadir tespit yeteneğine sahiptir. Herhangi bir spoilerden kaçınacağım. Şef Hawn'ın gizemli cinayetle ilgili soruşturmasının onu yakındaki bir araştırma tesisini içeren bir komploya götürdüğünü söylemek yeterli. Aynı zamanda, kasabanın ana işvereninin, yakındaki bir bakır madeninin kapanması ve artan yerel suç faaliyetlerinden dolayı huzursuzlukla uğraşmak zorunda. Kombinasyon uçucudur. Hikaye gerçekten patlayıcı bir görünüme sahip. Zevk almak. (Bu inceleme Smashwords'ten satın alınan e-kitaptır.)

ohwowmica

Bu harika bir tarihsel kurgu bir çocuğun gözlerini attı anlattı. İkinci Dünya Savaşı hakkında bilgi sahibi olurken, çoğu zaman Hollanda gibi Alman işgali altında vahşice acı çeken ülkeleri duymuyoruz.

ohwowmica

Bu harika bir hikaye, iyi yazılmış ve eğlenceli, eğlenceli ve kalp kırıcı.

ohwowmica

Tüm zamanların en sevdiğim kitaplarımdan biri olarak kalan tıbbi bir gerilim. Aslında bu kitabı lisede okumakla görevlendirildim ve şaşırtıcı bir kitap olduğunu görünce şaşırdım. İyi yazılmıştı ve ölümcül virüslerin dünyasına yeni bir bakış açısı kazandırdı. (veya viri, hangisi) BÜYÜK kitap.

ohwowmica

before i read this book i thought it was a romance, the classic traditional "love triangle." not so much. i mean, i guess there *is* a love triangle in it, but i wouldn't say it's a particularly romantic, loving book. still liked it.

ohwowmica

Oh my.. so full of suspense. I LOVE this book! With a touch of romance, oh yeah! This book keeps me on toe from the start to the end. Whooaaaa..

ohwowmica

My feelings about this book are quite confusing--mostly, I was underwhelmed. I was not engrossed. Bits of the storyline that were meant to be exciting seemed forced or very unrealistic. So much hype about another book set on a spaceship with all the pressures of saving humanity.