jednookipies

Jednooki Pies Pies itibaren Ledenice, Hırvatistan itibaren Ledenice, Hırvatistan

Okuyucu Jednooki Pies Pies itibaren Ledenice, Hırvatistan

Jednooki Pies Pies itibaren Ledenice, Hırvatistan

jednookipies

Bunu hızlı bir uçak yolculuğunda tekrar okuyun ve ikinci kez daha da takdir ettiler. Vonnegut'un tanımlayıcı dili ve hiciv zekası, insanlığın en karanlık göbeğini incelerken harika. Romanlarını daha fazla okumam için bana ilham verdi ve 1972'de yapılan ve en çok Valerie Perrine'nin Montana Wildhack rolünde oynadığı saygın filmi yeniden izleyeceğim.

jednookipies

Bu kitabı çok sevdim. Birçok yönden eve çarptı, bu da konu için doğru olduğu anlamına geliyor. Okuduğumdan bu yana bir süre geçti ama sanırım biraz daha korku gösterebileceğini düşündüğümü hatırlıyorum.

jednookipies

Lenin burada sayıları pişiriyor ve uygunsuz olanları görmezden geliyor… devrimden sonra İran'da oldukça popüler bir kitap.

jednookipies

Calvin ve Hobbes hem parlak hem de iç açıcı. İkincisi, çizgi roman sahnesinde neredeyse hiç duyulmamış.

jednookipies

Muhteşem. Yere koyamadım.

jednookipies

I'm giving it almost 4 stars. The ending made me take away half a star. I hate cliffhangers and didn't feel satisfied at all. For the most part, the book was pretty good. The action was horrifying and exciting. But, I'm not sure I liked Katniss. I had a hard time believing that she couldn't see how Peeta really cared for her. Especially in the end. I'm not sure if I'll continue the series. The narrator for the audio is a favorite of mine, but made Katniss sound older than she was. That kept bugging me.