annmarcellino

Ann Marcellino Marcellino itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Ann Marcellino Marcellino itibaren Texas

Ann Marcellino Marcellino itibaren Texas

annmarcellino

BÜYÜK OKUYUN! çok üzgün olsa .....

annmarcellino

Bunun tatlı küçük bir kitap olduğu ortaya çıktı. İlk başta kendimi, ana karakterin bir yazar olmak istediği başka bir kitaba sinirlenmiş buldum. Son zamanlarda buna çok benziyordum. Her neyse, 16 yaşındaki Erin'in bu alaycı kuşun yazarı Harper Lee ile tanışmak için kaçan bu yolculuğun güzelce yazıldığını düşündüm ve Erin'in macerasına ve ailesiyle olan işlerin ince ve başarılı sonucuna bayıldım. Bir Alaycı Kuş Öldürmek'i okuyan ve onunla daha fazla bağlantı isteyen herhangi bir genç için güzel bir takip olurdu.

annmarcellino

Teneke ne diyorsa onu yapar. On dakika sonra hatırlayacağınız sürprizler ve hiçbir şey yok. Tamam bir okuma oldu ama herhangi bir karakteri sevmedim veya özellikle onları ya da arsa (bazı vardı) umurumda değildi. Artı Kao, şimdiye kadarki en seks takıntılı karakterdir, sözde basma konularına rağmen, umursa olduğu tek şey seks. Erotica'yı seviyorum ama bu çok uzak.

annmarcellino

ailesi ve ondan aldıkları tedavi nedeniyle acı çeken bir kız hakkında bu gerçek hikaye. Adeline üvey annesinin kötüye kullanılması nedeniyle en küçük ve savunmasızdır. Babası onu savunmaz ve sevilmediğini hisseder. o yalnız ve sadece onu ödüllendirip öven baba teyzesi var. yalnız hissediyor ve ehr hayatının üzücü hikayesini istenmeyen bir çocuk olarak paylaşıyor. Bize nasıl önemsiz olduğunu anlatıyor ve ailesi onun için hiçbir şey fark etmedi. her zaman kibirli ve haksız muamele gördü. bu hikaye, ördeğinin nasıl öldürüldüğünü ve bu ördeğin tek arkadaşı olduğunu yazdığında beni gözyaşlarına boğdu. yazıldığı tarz çok canlı ve acısını hissediyorum. nasıl ağladığını yazıyor ve ördeği öldüğünde çok yalnız hissediyordu ve beni ağlattı ve ne kadar iyi olduğumu düşündü. Onun için çok üzüldüm ve nasıl başardığını merak ettim. Ben sahip olduğum sevgi dolu aile için müteşekkir oldu ve bana ny hayat o geçti ne karşılaştırıldığında oldukça iyi olduğunu fark yaptı.

annmarcellino

Gerçekten güzel bir kitap. Bir sayfa çevirici ve okunması kolay oldu.

annmarcellino

Kitap "Borkmann'ın Kuralı", "Borkmann'ın Kılavuzu" olarak adlandırılsa çok daha iyi olurdu; hatta "Borkmann'ın Suç Çözme On Adımı". Başlık şimdi olduğu gibi, gizem çözümüne yol açacak bir coğrafi önem veya ipucu olmasını bekledim. Bölümü ilk okuduğumda başlığı açıklayan paragrafı tamamen kaçırdım, bu yüzden geri dönüp bulmak zorunda kaldım.