alessiacastellano

Alessia Castellano Castellano itibaren Jamestown, OH 45335, Birleşik Devletler itibaren Jamestown, OH 45335, Birleşik Devletler

Okuyucu Alessia Castellano Castellano itibaren Jamestown, OH 45335, Birleşik Devletler

Alessia Castellano Castellano itibaren Jamestown, OH 45335, Birleşik Devletler

alessiacastellano

Claire zeki, genç bir üniversite öğrencisi. Yurdundaki ortalama kızlar onun için silahla vurulurken, kampüsten ayrılmaya karar verir. Bulduğu konut üç arkadaşa ev sahipliği yapıyor: tembel Sarkan Shane, goth civciv Eve ve zorlukla orada genç ev sahibi Michael. Kasaba garip ve tehlikeli bir yer ve Michael başka bir uyumsuz oyuncağın sorumluluğunu üstlenmeye gerçekten istekli değil, ancak ikisi de Morganville'deki evsizliğin rahatsız edici soğuk bir geceden çok daha fazlası olduğunu yeterince iyi biliyor. Yani Morganville var - kampüs, Glass House, kahve dükkanı. Pleasantville'de Reese'in 'ana caddenin sonunda ne var?' Diye sormaya devam ettiği sahne gibi. Film destekleri gerçekten çok fazla korku aşılamıyor, ancak kitap korkmamı söylüyor. Ve karakterler aynı görünüyordu. Düz, çok fazla madde değil, hikayenin bana inanmamı söylediği şeyi destekleyecek hiçbir şey yok. Biraz daha bağlantıyı severim ve bu seri ile bu gerçekleşmediğinde sıkıldım. İlk kitaptaki cliffhanger yüzünden ikinci kitabı okudum, ama muhtemelen geri kalanını almayacağım.

alessiacastellano

Really enjoyed this book despite one of my favorite characters changing and pretty much leaving. Cant explain cos SPOILERS lol. Interesting situation with one of Gods, keeps you guessing at his motives. Also interesting to read about the Elai, I liked Imi as a character.