alessiacastellano

Alessia Castellano Castellano itibaren Jamestown, OH 45335, Birleşik Devletler itibaren Jamestown, OH 45335, Birleşik Devletler

Okuyucu Alessia Castellano Castellano itibaren Jamestown, OH 45335, Birleşik Devletler

Alessia Castellano Castellano itibaren Jamestown, OH 45335, Birleşik Devletler

alessiacastellano

Claire zeki, genç bir üniversite öğrencisi. Yurdundaki ortalama kızlar onun için silahla vurulurken, kampüsten ayrılmaya karar verir. Bulduğu konut üç arkadaşa ev sahipliği yapıyor: tembel Sarkan Shane, goth civciv Eve ve zorlukla orada genç ev sahibi Michael. Kasaba garip ve tehlikeli bir yer ve Michael başka bir uyumsuz oyuncağın sorumluluğunu üstlenmeye gerçekten istekli değil, ancak ikisi de Morganville'deki evsizliğin rahatsız edici soğuk bir geceden çok daha fazlası olduğunu yeterince iyi biliyor. Yani Morganville var - kampüs, Glass House, kahve dükkanı. Pleasantville'de Reese'in 'ana caddenin sonunda ne var?' Diye sormaya devam ettiği sahne gibi. Film destekleri gerçekten çok fazla korku aşılamıyor, ancak kitap korkmamı söylüyor. Ve karakterler aynı görünüyordu. Düz, çok fazla madde değil, hikayenin bana inanmamı söylediği şeyi destekleyecek hiçbir şey yok. Biraz daha bağlantıyı severim ve bu seri ile bu gerçekleşmediğinde sıkıldım. İlk kitaptaki cliffhanger yüzünden ikinci kitabı okudum, ama muhtemelen geri kalanını almayacağım.

alessiacastellano

Really enjoyed this book despite one of my favorite characters changing and pretty much leaving. Cant explain cos SPOILERS lol. Interesting situation with one of Gods, keeps you guessing at his motives. Also interesting to read about the Elai, I liked Imi as a character.

alessiacastellano

Great book. Amusing, caring, insightful, made me laugh and made me cry. Takes you thru the life of being a petowner, from picking out the puppy thru old age, yours and theirs!

alessiacastellano

I love it !!! This book is about a little girl who is describing her day to day adventures in her new school. A school that is different from others and I do wish that this kind of school exists nowadays. Its pure innocence really grabs me.

alessiacastellano

Having developed quite the dark fantasy cravings, this one certainly fit my desires. But dark it certainly was. The horrific happenings harkened back to my recent read of The Gathering Dark (also by Christopher Golden), and overall, the portrayal of the characters opened my eyes and mind to all sorts of possibilities. I look forward to the next novel in the series, Tears of the Furies.