sweetlysurreal

Valerie Dilger Dilger itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Valerie Dilger Dilger itibaren Texas

Valerie Dilger Dilger itibaren Texas

sweetlysurreal

İyi.

sweetlysurreal

Bu kitaptaki hype'ın ne olduğu hakkında hiçbir fikrim yok, kesinlikle hiçbir fikrim yok. Ve Jonathan'ın Oprah tarafından "çıkarıldığı" veya "kınandığı" ya da her ne olursa olsun, Oprah'ın kitap kulübü listesinde yaptığı bir anlaşma o kadar da saçma değildi. O noktada haklıydı ve ben onun pozisyonuna saygı duyuyorum. Eminim kitabı Oprah tarafından tanınmak için dünyadaki her umutla yazmamıştı ve söylediği kişi ise ona saygı duymalıydı. Ugh .......... Bunlardan herhangi birini düşündüğüme bile inanamıyorum ......... nevermind

sweetlysurreal

Eğlenceli ve kabarcıklı bir plaj okumak. Becky Bloomwood seveceğiniz ve sinirleneceğiniz bir kahramandır. Hızlı ve hafif bir şey istiyorsanız bunu tavsiye ederim.

sweetlysurreal

Keyifli. Kitabı aldığımda, daha önce okuduğum kitabın devamı olduğunu bilmiyordum. Hikayenin, önceki kitapta olanlara yapılan göndermelerle zenginleştirildiğini düşünmüyorum. Onları tanımaya geldiğimiz gibi ana karakterlerle tahmin edilebilir, çekicisiz ve tutarsız olarak vurmuş olan son için çok fazla umursamadım. Bununla birlikte, hala oldukça iyi bir fantezi okuması olduğunu söyledi.

sweetlysurreal

Bu kitap yaşam boyunca bir aşk tarihidir. Düzyazı zeki, genellikle komik veya saçma, ancak sadece Gabriel Garcia Marquez'in yazabileceği gibi her zaman güzel. Bu kitabı, romantizmi ticari bir klişeden daha fazlası olarak gören herkese tavsiye ederim.

sweetlysurreal

Hepsi bir kadere yaklaşan bir seçenekler ağı içinde inanılmaz derecede benzersiz ve büyüleyici bir hikaye. Markus Zusak okuyuculara kitapların ne hakkında olduğunu hatırlatıyor: Bir hikaye anlatmak değil, bir hikayenin nasıl ortaya çıktığını ortaya çıkarmak.

sweetlysurreal

Bu sesli kitabı kütüphanenin web sitesinde ararken buldum. Zevk aldım - biraz beyin şekeri. Harika bir tema yok, sadece arkadaşlık ve sevgi hakkında. Bir örgü kulübü gibi bir şeyin çeşitli kadın gruplarını nasıl bir araya getirebileceğini gösterir.

sweetlysurreal

Keyifli bir okuma oldu. Erkeklerin ana karakterini Bildiğimi hiç hissetmemiştim. Yapmadığı bir şey için hapiste olduğunu anladım (bu kitap hakkında herhangi bir özette), ama onun hakkında başka ne biliyoruz ?! HİÇBİR ŞEY DEĞİL. Kitap ve yazar umut vaat ediyor, ancak bir şekilde büyük WOW romantizm faktörünü kaçırdı.

sweetlysurreal

David Almond's recurrent themes of darkness and light are revisited here, but with a more menacing tone. Life, magic, things that can't be explained. When something is created, what happens if it takes on a life of its own? Who really has the power - the creator or the created?

sweetlysurreal

Brilliant! Could not stop reading.

sweetlysurreal

Another bleak story that ends up turning your thoughts around, somehow.