zero117

Mauricio Herrera Herrera itibaren Santa María del Mercadillo, Burgos, İspanya itibaren Santa María del Mercadillo, Burgos, İspanya

Okuyucu Mauricio Herrera Herrera itibaren Santa María del Mercadillo, Burgos, İspanya

Mauricio Herrera Herrera itibaren Santa María del Mercadillo, Burgos, İspanya

zero117

Bu kitap bana yerel hastanedeki rotasyonlarımdan birinde ücretsiz olarak verildi. Henüz ne düşüneceğinden emin değilim.

zero117

Dinozorlar insanlar uygun. Hepsinin bir işe ihtiyacı var ve bu özel bir dedektif.

zero117

Bu inceleme başlamadan önce bana sadece Lisa Kleypas seviyorum seviyorum uyarmak! Bu onun okuduğum ilk seri ve beni gerçekten Tarihsel Romantiklere geri getirdi. Bu kadının yazma şekli hakkında bir şeyler var! İnanılmaz! Kitaplarını okumadınız, yapın! Gerçekten kaçırıyorsun! Wallflowers serisinin bittiği için üzgünüm. Sevdiğim karakterleri ve dünyayı özleyeceğim! Kışın Şeytan'ın sonunda Daisy'nin bu kitabın nereye gittiğinden farklı bir adamla sonuçlanacağını düşündüm, ama bu sadece benim. Bu onun ilk heyecanıydı. Ancak son Wallflower evlenmek için ayrılırken, ebeveynleri bir İngiliz'den bir teklif beklemekten vazgeçti ve en küçük kızları Daisy'nin en iyi çalışanlarından Matthew Shift ile evlenmesini sağlayarak iş odaklı bir karara karar verdiler. Matthew Swift elbette şansına inanamıyor çünkü her zaman Daisy Bowman'a hayran kaldı. Onun yanında olmak, onu görmek için her fırsatı değerlendirirdi. Gerçek geçmişi dışında, kendisini asla ona layık görmedi ve geçmişi onu yakalarsa onu asla tehlikeli bir duruma sokmazdı. Daisy, onu nasıl hatırladığına bağlı olarak Matthew Swift ile asla ilgilenemeyeceğini düşündü, ancak aklında onun resminden çok farklı olduğu ortaya çıktı. Sanırım bu dizideki en sevdiğim kitaplar Bowman kızkardeşler. Kıvılcımlarını, kişiliklerini, sadakatlerini, bazen koşullar bu şekilde düşünmelerine izin vermese de, hayatı sonuna kadar yaşamak istedikleri yolu seviyorum.

zero117

This is my first Krentz book that wasn't an Arcane Society novel. I never did read a review or what the book about beforehand and for the first little bit kept expecting metion on the Arcane society and findly clued in that it was just a romance suspense book. LOL. An enjoyable book. It took a while for all the "dots" to be connected. I laughed at the family intervention scene. My only complaint was the readers, Kathy Garver and David Colacci, they aren't my favorite.

zero117

After reading The Secret History I expected to feel very nervous and uncomfortable reading The Little Friend. I enjoyed the story, but there wasn't that compulsion to read it that I found with the earlier work.

zero117

i hated it