kaiserbold

Kaiserbold itibaren Plainwell, MI 49080, Birleşik Devletler itibaren Plainwell, MI 49080, Birleşik Devletler

Okuyucu Kaiserbold itibaren Plainwell, MI 49080, Birleşik Devletler

Kaiserbold itibaren Plainwell, MI 49080, Birleşik Devletler

kaiserbold

Murica (Fontamara); Devrim yalnızlığı ortadan kaldırmak için değil, birlikte kalmaya ve korkudan kaçmaya çalışmaktır ”. Inacio Silone'nun çalışmaları hakkında daha fazla bilgi için lütfen burayı okuyun; http: //www.goodreads.com/author_blog _...

kaiserbold

Hoş saptırma - hafta sonu hızlı okuma - ince ama unutulmaz karakterler

kaiserbold

En iyi on!

kaiserbold

Bu dizinin Amerikan Kız serisiyle karşılaştırılabilir olduğunu duymuştum ve bu yüzden bunu denedim. Yazının güçlü karakterlerle sağlam olduğunu düşünmeme rağmen, hikayenin kendisi ilginç değildi ve sadece düz düştü. LDS kızlar için tarihi bir dizinin harika bir fikir olduğunu düşünüyorum; Bu kitabın bu kadar büyük bir potansiyele ulaşmadığı için hayal kırıklığına uğradım.

kaiserbold

I am ready this series in order and getting more excited with each installment.

kaiserbold

I enjoyed this book. It was a unique story and well read by B.D.Wong. I'm not sure I liked the ending, although it's probably what had to happen.

kaiserbold

What I learned from this book? Don't believe the hype. This was one of the shittest books I've ever read. Toby Young has no conception as to why he can't get a shag and why no-one laughs at his jokes. Want to find out why Toby? Read your own retarded humour-vacuum of a book.

kaiserbold

I laughed, I cried, I lost my hair, my scruples and my dignity.

kaiserbold

A true classic.