florafontes

Flora Fontes Fontes itibaren Kıran Mahallesi, Kıran Mahallesi, 55090 İlkadım/Samsun, Türkiye itibaren Kıran Mahallesi, Kıran Mahallesi, 55090 İlkadım/Samsun, Türkiye

Okuyucu Flora Fontes Fontes itibaren Kıran Mahallesi, Kıran Mahallesi, 55090 İlkadım/Samsun, Türkiye

Flora Fontes Fontes itibaren Kıran Mahallesi, Kıran Mahallesi, 55090 İlkadım/Samsun, Türkiye

florafontes

Bu dizinin 4. kitabını okuduğumdan bu yana biraz zaman geçti. Sanırım 4'ü de Ağustos 2011'de okudum, bu yüzden bir yıldan fazla bir süre önceydi. Bunu neden bu kadar uzun süre beklediğimi bilmiyorum, ama sanırım önce diğer kitapları okumak gibi hissettim. Yardım edemem ama bu kitapları seviyorum. Çok komikler ve karakterlere bayılıyorum. Ancak, bu kitapta sıkıcı olduğunu düşündüğüm bazı bölümler vardı ya da sevmedim, bu yüzden 4 yıldız verdim. Bunu hatırlayabildiğim kadar öncekilerden çok beğenmedim, ama yine de gerçekten keyif aldım.

florafontes

Bu kitabı, kadınlar açısından Camelot mitini ele geçirdi. İyi yazma ve ilginç dönüşler, bu kitabı birkaç kez tekrar okudum ve her seferinde hala sevdim, ilk kez kaçırmış olabileceğim yeni bilgilerle. camelot ve artthhothion hikayelerini seviyorsanız kitap seveceksiniz.

florafontes

Bu kitabı okumak istedim çünkü kapağında bir yılan vardı. Bu ilginç bir hikayeydi, ama sürükledi ve çok tutarlı bir plandan yoksundu. Ayrıca, sadece bir uyarı: jartiyer yılanları genellikle bu kitapta tasvir edilen kadar uysal değildir. Bazıları, ancak bazılarının ısırması ve misk yapması muhtemeldir ve birinin cebinde olmaktan hiç mutlu olmazlar. Bunun başka bir iyi SRP kitabı olacağını düşünüyordum - bu çocuğun yakalandığı tüm aptal şakalardan kurtulabilir misin?

florafontes

Saf şeker! Süper nefis ve kolayca lezzetli. Herkese tavsiye ederim! Bir sonrakini okumak için sabırsızlanıyorum.

florafontes

Gerçekten iyi. Harika bir fikrin devam etmesini sağladı. Seni çok üzücü bir dünyaya götürdü

florafontes

Bu kitap ergen gelişimi hakkında inanılmaz bir fikir vermektedir. Csikszentmihalyi ve Larson bir dizi lise öğrencisine çağrı cihazları ve öz değerlendirme formları verdi. Çağrı cihazları takip eden gün ve gecelerde rastgele zamanlarda sönecek ve öğrenciler çağrı cihazlarının gittiği anda fiziksel ve zihinsel durumlarını tanımlayan formları dolduracaklardır. Topladıkları bilgilerin analizi büyüleyici. Csikszentmihalyi ve Larson, kitaplarını Perspektifler, Ortamlar, Etkileşimler ve Dönüşümler olmak üzere dört bölüme ayırırlar. Her bölüm bir öncekinden daha etkileyici. Verilerden elde ettikleri sonuçlar, bunları okuduktan sonra o kadar açık görünüyor ki, bu sonuçlara neden kendi başınıza gelemeyeceğinizi merak ediyorsunuz. O zaman bu sonuca varmanın tek sebebinin, farkında olmadan bile yazarların sizi buna götürdüğünün farkındasınız. Bu kitaptaki benim için tek zorluk yoğunluğuydu. Okumamın çoğunu geceleri yapıyorum ve bana atılan bilgi ve fikirlerin hacmi nedeniyle onunla meşgul olmak benim için zor oldu. Bu kitapta yaptığım en iyi okuma gün boyunca oldu. Kesinlikle hafif okuma değil. Bir yan notta, Csikszentmihalyi akış kavramının yaratıcısıdır ve bu kitap Akış: Optimal Deneyim Psikolojisi'nin temel çalışmalarından bazılarını koymuştur. Başlangıçta bu kitapla yakından ilgilendim, ancak akış fikirlerinin nereden geldiğini görmek için okumak istedim. Şimdi bu kitabı bir prequel yerine kendi iyiliği için okuduğum için çok mutluyum. Şimdi sadece Csikszentmihalyi telaffuz edebilseydim.

florafontes

i read this book twice in 6 days :)