pqnoisthrowingknives

Silvio Pqno Knives Pqno Knives itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Silvio Pqno Knives Pqno Knives itibaren Texas

Silvio Pqno Knives Pqno Knives itibaren Texas

pqnoisthrowingknives

çok iyi bir kitap. mizah ile.

pqnoisthrowingknives

Şairler için en iyi tavsiye onlara tavsiyede bulunmak değil, insan ve yaratıcı ve aslında komik olan onlara ilham vermektir. Bu okumadan iyice zevk aldım ve ondan öğrendim Neden bu kadar evliyiz? Ses anlamamızı sağlayacaktır. Çok fazla gerçek hayal gücünün önüne geçebilir. Şiirler yazmak için deli olmalıyız. Ancak, elbette, Hugo tüm bunları çok daha ilham verici, kışkırtıcı bir şekilde söylüyor.

pqnoisthrowingknives

Yazarın bir kitapta bir aileye olabildiğince çok kötü şeyleri sıkıştırmaya çalıştığını hissediyorum. Çığlık atmak gibi hissettim - IT GET - HİNDİSTAN'DA YAŞAMAK ZOR!

pqnoisthrowingknives

Bu, okuyucuya fazla güç vermeden inanılmaz derecede yazılmış ve düşündürücü bir kitaptı. Hikayenin Schindler ve kaydettiği 1100 Yahudi halkı üzerine odaklanması, Holokost'u, her bir insanla ilişki kurabileceğiniz için, gerçekte yer alan insanların makaslama sayısının üstesinden gelmek yerine daha gerçek kılıyor. Schindler'in tasviri iyi yazılmış ve okuyucuya ne kadar büyük olduğu hakkında vaaz vermiyor, basitçe ne yaptığını ve nasıl yaptığını anlatıyor ve okuyucunun kendisi hakkında kendi sonuçlarını çıkarmasına izin veriyor. Diğer görüşlerin ve ifadelerin kullanımı değerlidir ve daha yuvarlak bir hikaye verir ve kitaptaki olaylara bağlam katar ve ilgili diğer insanlara fikir verir ve Schindler'e daha fazla ağırlık ekler. Bu kitabın bazı bölümlerde yüksek sesle beni güldürdüğünü söylemekten korkmuyorum ve diğerlerinde bu kadar ağlayan sayfadaki kelimeleri göremedim. Konu her ne kadar hafif olmasa da, kitap Holokost'un gerçek ağırlığını sadece okuyucunun zihninin çevresinde saygılı ve solomn bir şekilde tutmayı başarıyor, aksi takdirde Oskar Schindler'in mesajı Holokost'un dehşetinde kaybolmuş olabilir. . Ayrıca, kitabı bitirdikten sonra filmi yeniden izlediğimi ve uyarlamadan yoksun olduğunu düşündüğüm detayların çoğunun aslında mevcut olduğunu, ancak ince ve çok Hollywood dışı bir şekilde bulduğunu da belirtmeliyim. Herkesin kitabı okuduktan sonra filmi izlediğini ve her birini desteklediğini ve diğerine ağırlık eklediğini tavsiye ederim.