angellee84

Angel Lee Lee itibaren Treska, Arnavutluk itibaren Treska, Arnavutluk

Okuyucu Angel Lee Lee itibaren Treska, Arnavutluk

Angel Lee Lee itibaren Treska, Arnavutluk

angellee84

Orijinal bir hikaye ... bu yüzden teklif daha çok daha fazlasını bekliyordum. Hiç gelmeyen büyük doruğu bekledim. Okumaya değer, ancak listenin en üstüne koymayın. Ayrıca tüm 'bellek bekçisi' olayı daha fazla geliştirilebilirdi (pardon pun).

angellee84

Bu Ponyboy'un ve erkek kardeşlerinin ve arkadaşlarının gresörlerin hikayesi. Yağlayıcılar rayların yanlış tarafında yaşıyor. Bunlar okuldan ayrılma ve hükümlüler. Sosyete, birinci sınıf zengin çocuklara karşı davrandılar. Grubun hayalperesti Ponyboy bir cinayetle karışır ve kaçar. Drama, yangın ve kavgalarla Ponyboy evde sona erer ve hikayesinin anlatılması gerektiğini fark eder. İnsanların bazı insanların liderlik ettiği yaşam tarzını duymaları gerekir. Bu gerçekten önemli bir hikaye. Ben bir için, gerçekten zevk almak.

angellee84

Translating...

angellee84

Fall şarkıları dayalı kısa hikayeler? Evet lütfen. Gerçekten daha fazlasını isteyemem.

angellee84

İyi.

angellee84

3,5 *

angellee84

Tamam ben kütüphaneye geri almak zorunda önce bu bir bitirmek vermedi ve ben bu kadar büyük olmamalı bu yüzden son anlamaya ölmüyorum. İlginç bir hikaye ... belki başka bir zaman bitiririm.

angellee84

Bu kitaptaki hem grafikleri hem de hikayeleri çok beğendim. Çoğu İsrail perspektifinden geliyor, ancak herkesin ilişki kurabileceği / tadını çıkarabileceği kadar evrensel.

angellee84

Gençken tüm Burke kitaplarını okudum. Birkaç yıl önce Kindle'ımı aldığımda tekrar buldum. Hala onlardan hoşlanıp hoşlanmayacağımı merak ederek ilk kitabı Flood'u aldım. Ana karakterin yoğunluğunu, şehrin (New York) başka bir karakter olarak hikayeye dokumasını ve Burke çevresindeki karakterleri unuttum - sadece şaşırtıcı. Daha önce okuduğum her şeyi tekrar okudum ve şimdi son birkaç adımda çalışıyorum. Burke'ün paylaşacak yeni hikayeleri olmayacağını bilmek çok üzüldüm, o favori olmasa da tüm zamanların en sevdiğim anti-kahramanlarından biri.

angellee84

Trajik ve kurtarıcı. Yıkıcı ve kalp ısınması. Sevdim.

angellee84

Uzun süredir Dean Koontz hayranıyım, ondan her zaman yeni bir kitap almaktan heyecan duydum. Ancak, Odd Thomas başlangıçtan itibaren girmeyeceğim bir şey gibi görünüyordu. Kitabın arkası, beni şaşırtan Sixth Sense'nin bir rehash'ı gibi geldi, ayrıca hikayenin kendisi açıklamadan çok somut görünmüyordu. Her zaman yaptığım gibi gitmeye başladım - ve her zaman yapacağım ve maalesef kendi kafasında çok fazla yaşayan ve kitabın tamamı için çok fazla şey yapmayan biraz sevimli bir karakterle karşı karşıya kaldım. Koontz'un kitapları o dönemde daha açık bir yaklaşım benimsemeye rağmen, Odd Thomas'ın nihayet gerçekleştiğini fark ettiğim nokta olduğunu düşünüyorum.