hypewrks

Hype Sompobb Sompobb itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Hype Sompobb Sompobb itibaren Texas

Hype Sompobb Sompobb itibaren Texas

hypewrks

Bu, normalde tarihsel hesaplar yazan bir yazarın müthiş bir tarihi kurgu romanıydı. Lady Jane Gray ve herkesin derin karakter gelişiminden gerçekten keyif aldım. Çok öneririz.

hypewrks

Bu kitabı kesinlikle çok sevdim. Çok eşsiz ve beni defalarca yakaladı. Ayrıca şüpheli bir fikir vardı.

hypewrks

Gary Holthaus birçok çiftçiyle konuştu ve hikayelerini hayata geçirdi ve onları gerçek bir perspektife yerleştirdi. Yaptığı röportajlar onu ilginç bir okuma haline getiriyor ve araştırması çiftçileri de anlaşılmaz hale getiriyor. Yemekleri masalarımıza koyan sistem hakkında önemli bilgiler.

hypewrks

Kitap, kentsel mekan çalışma tarihinde çok önemlidir, ancak şimdi okumak, yeni veya çığır açan her şeyden çok tarihsel bir belge olarak hizmet eder. 1960'larda yazılan, şehirleri görselleştirmenin terimlerini ve yollarını ve insanların bir yerin zihinsel imajıyla nasıl etkileşimde bulunduğunu ortaya koyuyor. İnsanların Boston, Jersey City ve L.A.'nın zihinsel haritalarının analizi çok ilginçtir, ancak sıkıcı hale gelir.

hypewrks

A nice continuation from "A Wrinkle in Time" (which is still one of my favorites). I love the imagination and depth of these stories, and how strong and independent the children have to be. I'm not going to *make* my kids read these books, but I strongly hope they do!