gabyelissa

Gabriela Elissa Elissa itibaren 86072 Valloni-rossi IS, İtalya itibaren 86072 Valloni-rossi IS, İtalya

Okuyucu Gabriela Elissa Elissa itibaren 86072 Valloni-rossi IS, İtalya

Gabriela Elissa Elissa itibaren 86072 Valloni-rossi IS, İtalya

gabyelissa

Alex, yazını Sean ile çalışacağını hiç düşünmemişti. Aslında, onu hiç görmeyi bile beklemiyordu. Ailesinin rafting işinin kapısına girdiğinde tamamen şok oldu. Anlaşıldığı üzere, büyükanne ve büyükbabası onu Alex'e hiç söylemeden onu yaz için işe aldı. Alex zaten tabağında, babasının bir yıl önce boğulmasını aşmaya çalışıyor ve annesi Florida'dayken büyükanne ve büyükbabasıyla yaşıyor. Şimdi sadece başa çıkmak için gereken her şeye sahip değil, aynı zamanda Sean için duygularına ve rafting işinden biri olan Tommy'nin flörtlerine de sahip. Tommy her zaman bir flört olmuştu ama şimdi tüm flörtlerini Alex'e ve Alex'in zevkine ve karışıklığına odaklıyor gibi görünüyor, Sean'ı biraz kıskanıyor gibi görünüyor. Alex ve Sean bir zamanlar olduğu gibi olmasa bile, hala onunla arkadaş olmak istiyor ve aynı duygulardan bazılarını göstermeye başlıyor. Bağlanabildikleri tek zaman, Sean'ın Alex'in nehir korkusunu aşmasına yardım etme görevini üstlenmesidir. Sean'ın dikkatleri sadece Alex'i etkilemez. Alex'in kuzeni Mala, diğer herkesle birlikte değişiyor gibi görünüyor. Mala güzel olanı ve her zaman çocuklar ile ilgi odağı ama son zamanlarda Alex tüm dikkatini çekiyor. Mala harekete geçmeye ve kendini daha fazla belaya sokmaya başlar ve her zaman Alex'i onunla birlikte içine sürüklemeyi başarır. Mala artık alamıyor gibi gözüktüğünde kırılır ve Alex'in onu asla affedemeyeceği suçlamalar yapar. Heartbreak River, şaşırtıcı bir ilk YA romanıydı. Bu kitap hakkında sevmediğim çok az şey vardı. Aslına bakarsanız, bir isim söyleyebileceğimi sanmıyorum. Karakterlerin hepsi en kötü anlarında bile çok hoştu. Hepsinin gerçek kişilikleri ve onları orijinal yapan küçük tuhaflıkları var gibiydi. Bitiş de en sevdiğim bölümlerden biriydi. Benim için çok şok oldu. Bunun geldiğini asla göremezdim. Çok üzücü bir son olduğunu düşünüyorum ama gerçekten hikayenin daha da iyi olmasına yardımcı olduğunu düşünüyorum. Yazı stili ve hikaye çok orijinaldi. Bu kitabı çok hızlı okudum çünkü yazamadım. Sonra ne olduğunu bilmek zorundaydım. Bu, 5 yıldızın hepsini hak ettiğini düşündüğüm kitaplardan biri.

gabyelissa

Kitabın geri kalanının iyi temposuna rağmen romantizm yönü biraz koştu gibi görünüyordu.

gabyelissa

Akkad salonunda, Akkad'ı ve salonunda geçirdiğim güzel günleri hatırladım.Kendisini evlenmemek için gerçek ataerkil hissinden mahrum olsa da, salonunun tüm ziyaretçileri için pozisyonlarından, zanaatından, düşüncesinden ve ebeveyn entelektüel enerjisinden zevk alıyorum. ! Bu yanlış söylentilerden biri ve belki de en inanılmaz! O gün son bölümümü bitirinceye kadar, gözlerimi, kalbimi ve zihinsel arterlerimi ve arterlerimi kesip, Anis ve ölümünü - Tanrı'nın merhametini - bir çizgi halinde kestikten sonra sertleştikten sonra! (Dr.Alyan birkaç dakika sonra geldi ve profesöre yaklaştı. Elini bir nabız hissetti ve ağlayarak dışarı çıktı: Tanrı'nın hayatta kalması ... profesör öldü!) Gözlerim cümleye asıldı ve kitabı sessizce kapadı, bana olan bu kitap benim için aşkımla garip bir yumru hissettiğim yerden çekildi Ancak, tekrar açmayacağım çünkü daha fazla acı istemiyorum, bir insanla uzun süre vakit geçirmek ve ciddi ve komik hayatının ayrıntılarını bilmek hoş değil, o zaman aniden her şey tamamen bitiyor, Anis'i böyle bir sonda affetmeyeceğim! Gerçekten bu kitap için son bir sayfa olmasını diledi !!

gabyelissa

Hem siyasi hem de tarihi bir bağımlı olarak, bu kitaptan hoşlandığımı söylemeye gerek yok. Geçen yaz FDR'den şimdiki cumhurbaşkanına kadar her cumhurbaşkanının biyografilerini önümüzdeki birkaç yıl boyunca okumaya karar vermiştim. FDR ve Truman'ın biyografileri ile II. Dünya Savaşı sırasında cumhurbaşkanlığı karar verme sürecini anlayabildim, ancak Eisenhower ile II. Dünya Savaşı sırasında ilginç bir perspektif değişikliği yapan en üst genelin bakış açısını görebildim. Eisenhower'ın başkanlığına gelince, sarılmak için birçok sorun vardı. Özellikle sivil haklar hareketi, soğuk savaşın getirdiği çeşitli taktikler ve Eisenhower'in askeri sanayi kompleksiyle sürekli savaşları ile ilgili konularla ilgileniyordum. İlginç şeyler!