giuliasegalla

Giulia Segalla Segalla itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Giulia Segalla Segalla itibaren Texas

Giulia Segalla Segalla itibaren Texas

giuliasegalla

Bu kitaba bayılıyorum. Ana karakter çok olası bir adam değil. Toplumunda daha geleneksel olamazdı, ancak kitap dünyası onu baştan çıkarıyor ve içeri çekiyor. Bu aynı zamanda toplum hakkında ilginç bir yorum. Sonunda yazdığım birçok makalede bu kitabı alıntılamak gibi görünüyor.

giuliasegalla

Vahiylerle ilgili birkaç kitabım var ve hiçbiri kitabı açıklama beklentimi karşılamıyor. Sadece yarım kaldığım W. F. Little'ın bu kitabı çok heyecan verici ve beni gece okumalarının çoğunda tuttu. Eski ve yeni ahit metinlerine çok aşina değilseniz, çok fazla atladığını görebilirsiniz, ancak Vahiy kitabını yorumlaması için iyi bir durum olduğuna inanıyorum. Sadece keşfetmek için onlara çok aşina olduğum için kiliselere mektupları atladım, Little onları daha önce hiç okumadığımdan çok farklı görüyor. Şimdi başlangıca geri dönüyorum ve ilk 80 sayfayı okuyorum. Mükemmel bir okuma. Tüm kitabı okuduktan ve birçok parçayı tekrar okuduktan sonra, 5 yıldızı 3 yıldıza vuruyorum. Halen Little'ın Vahiy kitabında gördüğü yorumun çoğunu hazmetiyorum, kesinlikle Yuhanna Vahiyinin tüm öğrencileri için bir okuma.

giuliasegalla

Augusten Burroughs'un "Dry" ı bu kitaptan daha çok beğendim. Yetişkin hayatının bir anısı ve alkol bağımlılığı ile mücadele.

giuliasegalla

http://nwhyte.livejournal.com/1165413.html[return Karışık[return Karışık Tanrıların Alacakaranlığı bazı yerlerde biraz hantal görünüyordu ve okumak sonsuza dek sürecek gibi göründü, ancak temelde tamam (esas olarak Bulis 'First değerlendirmemdi) Doktor romanları da). İki ideolojik insan grubunun Vortis kaynakları üzerindeki savaşını beğendim (ve diğer birkaç yorumcunun bunun Afrika ve Latin Amerika'daki Soğuk Savaş çim dövüşlerine atıfta bulunacağını anlamayacak kadar genç olduğunu unutmayın). Bence aynı zamanda 1996 Yıllık öykülerinin çeşitli unsurlarından oldukça bilinçli bir şekilde çekiyor - dünya dışı sömürgeciler ve 'Zarbi Supremo'nun Yuvası' nda hareketli Vortis gezegeni ve 'Kayıp Olanlar'ın büyük davetsiz misafirleri 1966'daki Atlantislilerden çok daha büyüktü ve bana bazı Isaac Asimov'un kreasyonlarını hatırlatıyor). Ayrıca, şu an farkına varıyorum ki, Karanlık Yol'da Vortis'teki macera. Doktor, Jamie ve Victoria'nın karakterizasyonu oldukça tatmin edici, ancak dediğim gibi, hız biraz yavaş.

giuliasegalla

Eski First Lady tarafından yazılmış mükemmel anı. Hillary açıklık, zeka ve zekâ ile yazmıştır. Açıkçası elindeki herhangi bir görevi üstlenen ve ona tam bir güç ve inançla saldıran çok iyi eğitimli bir kadın. Açıkçası Bill Clinton'u, Amerika Birleşik Devletleri Başkanı olarak geçirdiği yıllar boyunca yaptıklarına katlanmaktan çok seviyor. Jennifer Flowers ve Monica Lewinsky ile ilgili meselelere değiniyor ve bu meselelerle ilgili duygularını ve Bill ile kalma kararına neyin yol açtığını anlatıyor. Keyifli ve bilgilendirici kitap !!

giuliasegalla

Mutabakat kitaplarının damarında potansiyel olarak harika bir dizi.

giuliasegalla

I remember reading this back in high school. At the time I rather liked it, but like many other books we are forced to read in school, the book was torn apart and analyzed to the point of ugh. I recently re-read the novel, and was very pleased to find that I still enjoyed it. Being a hopeless book-lover myself, I was horrified at the thought of the book-burnings, but I guess when you think about how oblivious people still are today--perhaps even more so now than ever--you realize that Bradbury isn't painting an unrealistic picture. And that, my friends, is a shame.

giuliasegalla

B20877302G