clp-praia

Mariana Faria Faria itibaren Bradbourne, Ashbourne, Derbyshire DE6 1PB, İngiltere itibaren Bradbourne, Ashbourne, Derbyshire DE6 1PB, İngiltere

Okuyucu Mariana Faria Faria itibaren Bradbourne, Ashbourne, Derbyshire DE6 1PB, İngiltere

Mariana Faria Faria itibaren Bradbourne, Ashbourne, Derbyshire DE6 1PB, İngiltere

clp-praia

Bu, Harvard'dan mezuniyetiyle başlayarak yaklaşık 40 yıldır bir erkeğin günlük girişidir. Bir diplomat olarak yoğun bir şekilde seyahat etti ve İslam'a olan büyüsü hakkında yazdı. Birkaç düzeyde ilham verici, ama beni en çok etkileyen şey zamanın içsel ve dışsal geçişidir - düşüncelerini yıllar içinde geliştiğini ve değiştirdiğini, dramatik ayaklanmalardan sonra ülkeleri nasıl yeniden ziyaret ettiğini. Hayatımda ilk kez bir günlük tutmaya başlamak bana ilham verdi!

clp-praia

Anderson'ın Speak adlı kitabından gerçekten etkilendim ve bu yüzden Catalyst'te benzer bir şey için umutluyum. Ne yazık ki, Catalyst, Speak ile belirlenen standartlara uymaya bile yaklaşmıyor. Hala iyi yazılmış bir hikayeydi, ama sıra dışı bir şey değildi.

clp-praia

Http://Danasyabookpile.blogspot.com/ adresindeki incelememe göz atın.

clp-praia

Bazı insan toplumlarının neden dünyaya ve diğerlerine hâkim olduklarına dair çok düşündürücü bir tarih kitabı. Diamond ustaca birçok farklı bilim alanından yararlanır. Bir tarih tutkunu olmasanız bile bu kitap mutlaka okunmalıdır!

clp-praia

I had to read it for English class in ninth grade. I thought it was awful. the beginning of the book didn't make any sense This book takes place in the future where books are banned. Guy Montag, the main character is a "fireman" but he burns books instead of putting out fires. When he meets Clarisse he starts to question his life. He begans to steal books when he goes to burn them. He runs away when the "firemen" come to burn down his house after his wife Mildred and two of her friends report Guy for having books. When jet bombers destroy the city Guy and a group of people he meets who read and memorize books then burn them return to rebuild the city and a new society.

clp-praia

For anyone who likes to travel, welcomes ambiguity, and loves Italy, Indonesia, or India - this book is fantastic.