joseluishoyos

Jos itibaren Gemuh, Kendal Regency, Central Java, Endonezya itibaren Gemuh, Kendal Regency, Central Java, Endonezya

Okuyucu Jos itibaren Gemuh, Kendal Regency, Central Java, Endonezya

Jos itibaren Gemuh, Kendal Regency, Central Java, Endonezya

joseluishoyos

** spoiler uyarısı ** On altı yaşındaki Miranda Evans, bir kuyruklu yıldızın aya çarpmasından sonraki ilk yıl bir günlük ve bilmeden kronikler tutar. Ay yörüngeden dışarı itilir ve Dünya'ya daha yakındır ve dünyanın hava ve ikliminde yıkıcı değişikliklere neden olur. Birkaç sevgili arkadaşın kaybına ve normal bir çocukluk kaybına tanık oluyor. Yıl sonuna doğru, o, annesi ve iki erkek kardeşi yavaş yavaş açlıktan ölüyor ve kaderlerini sorgulamadan kabul ediyor. Küçük kardeşi ona neden günlüğüne yazmaya devam ettiğini sorduğunda, yanıtı etkilidir. "Bu günlüğü kendim için saklıyorum, böylece hayatı artık bildiğimiz gibi, bildiğimiz kadarıyla, artık güneş odasında olmadığım bir zamanda hatırlayabiliyorum."

joseluishoyos

Bu kitap çok sinir bozucuydu. Belki de alacağını düşünmeye devam ettim, gerçekten sonun beni kitap hakkında daha iyi hissettireceğini düşündüm. Ve sonra son hayal kırıklığı yarattı. Söylemek üzücü bir hayal kırıklığı oldu.

joseluishoyos

Bu kitap iyiydi. Actiion veya drama istiyorsanız, bu sizin için bir kitap değildir. İyi bir hızlı okuma ve eğlenceli, ama zaman zaman kafa karıştırıcı oldu. Çitlerden gerçekten hatırladığım tek şey, Troy'un onunla bir ilişkisi ve bir çocuğu olmasıydı. Aile ve arkadaşlarda ayrılıklara neden oldu. Bu kitaba üç yıldız veriyorum!

joseluishoyos

Hmmm...