yang-lwy07982c

Joseph Low Low itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Joseph Low Low itibaren Texas

Joseph Low Low itibaren Texas

yang-lwy07982c

Eğer kapsamlı genellemeler ve her şeyin birleştirici bir teorisini arıyorsanız, hey, bu teklifin hepsi ve Brooklyn'de size sunmak istediği bir köprü var. Bu kitabın bazı ilginç bilgileri olmasına rağmen, yazar tarafından nedensel olarak beyan edilen ilişkilerle de doludur, ancak aslında tesadüfi veya korelatif olabilir.

yang-lwy07982c

İlluminati'nin önceki varlığının ve masonlar gibi çeşitli gizli gruplara nasıl bağlandığının geri döndürülemez bir kanıtını istiyorsanız, bu kitap size bunu sağlayacaktır. Bununla birlikte, 1830'larda New England'da yazıldığı gibi kitaptan geçmek çok zor bir kitap ve kitabın Avrupa'dan 1700'lerin ortasına kadar derlendiği yazılar. Dili ve terminolojiyi takip etmek zordur ve kitabın içeriği sadık bir Hıristiyan bakanı olduğu için yazar tarafından renklendirilir. Bu kitabı sadece illuminati'yi gerçekten merak edenlere tavsiye ederim; bu tutku olmadan geçmek çok zor bir kitap. Gerçek ritüelleri veya büyük tasarımları arıyorsanız, hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Ancak, yine, alacağınız şey, illuminati'nin geçmiş varlığının geri dönülemez bir kanıtıdır. Hala var olsun ya da olmasın, hiçbir fikrim yok ...

yang-lwy07982c

iki buçuk seh, ama zaten üç yapalım ------------------------- Bunun "sıcak" bir kitap içeren bir kitap olduğunu söyledi: D

yang-lwy07982c

Don Miller hikaye hakkında konuşuyor! Bunu yaparak, yaşadığı hikayeleri hakkında bir hikaye örüyor. Bundan çıktığım ana nokta, adım atmak ve bir şey ifade eden bir hikaye yaşamayı seçmekti. Yaşamlarımız etrafta oturmak için çok fazla şey ifade ediyor.

yang-lwy07982c

Eğlenceli okuma. İlginç, uyarıcı, düşündürücü. Freakonomik çizgileri boyunca.

yang-lwy07982c

Serinin en iyisi ... biraz kornişe rağmen.

yang-lwy07982c

Bu kitabı gerçekten beğendim, ama bazı bölümlerin biraz rahatsız edici olduğunu düşündüm. Ama bu gerçekten ilginç ve içimde kendimi çözmeye çalıştığım küçük gizemler var. Ek aslında kitabın en sevdiğim parçası, çünkü düzenli bir ek değil. Beni yüksek sesle güldürdü! Sahte Bosch harika bir yazardır. Gerçekten komik.

yang-lwy07982c

San Francisco'daki anarşist bir kitap fuarında, o odada kolektif para plaka 'ödünç' iki dolar ile aldım. bir kadın bana kaşlarını çattı, belki de aslında 'bir dolar ver, bir dolar al' etiketli bir desteden para alacağım için kızgındı. Ben bir anarşist değilim, ama anarşist çocukları yetiştirirsem, bu onlara geceleri okumak için bir kitap olurdu.

yang-lwy07982c

Okuduğum tüm Macguire kitaplarından bu benim favorim. Cinderella'nın hikayesini çirkin üvey kardeşin hikayesinden nasıl anlattığı eğlenceli ve sonunda külkedisini sevmiyorsunuz.

yang-lwy07982c

Arf! hav! Hav! "Köpek" diyebilir misin? Aptal ve yapmacık bir pire kaşıyıcı. Ana karakteri öldürmeliydiler ve kız lezbiyen olmalıydı.