chandreshbhavsar

Chandresh Bhavsar Bhavsar itibaren Bhira, Madhya Pradesh 480888, Hindistan itibaren Bhira, Madhya Pradesh 480888, Hindistan

Okuyucu Chandresh Bhavsar Bhavsar itibaren Bhira, Madhya Pradesh 480888, Hindistan

Chandresh Bhavsar Bhavsar itibaren Bhira, Madhya Pradesh 480888, Hindistan

chandreshbhavsar

** spoiler uyarısı ** Oldukça yoğun bir ses. Sendo'nun Sendoh ile maçı, Sendoh bir sonraki tura çıkamadığı zaman beklenmedik bir şekilde sona erer. Görünen o ki Ippo, tapınağa girme hakkıyla onu bilinçsizce devirmişti ve Sendoh'un bilinçsizken savaşıyordu. Tokyo'da, Ippo sonunda liseden mezun oldu. Tören çok tatlıydı, çünkü tezahürattaki herkes, bir boksör olarak son başarısı sayesinde diplomasını aldığında onu coşkuyla alkışladı. Sonra akranlarının çoğu onunla Umezawa'nın memnuniyetle çektiği resimler istedi. Umezawa, evinin bir parçası olarak yürüdü ve geçmiş zorbalığı nedeniyle Ippo'dan özür dilemek ve ona ne kadar hayran olduğunu söylemek için kendisiyle birlikte mücadele etti. Sonunda, Umezawa bunu söyleyemiyor, ancak her zaman Ippo'ya tezahürat edip tüm maçlarına katılmaya söz veriyor. Ayrıldıktan sonra Ippo, yeni mezun olan ve onu arayan Miyata ile karşılaşır. Miyata bir süre Japonya'dan ayrılacağını, Tayland ve Kore'de boks yapacağını ve aralarındaki boşluğu kapattığında geri döneceğini bildiriyor. Ertesi gün, oradaki dört boksörün başarısı sayesinde boks kulübünde birçok yeni başvuru var. Ancak, Takamura'nın yol çalışması için hepsini sürdükten sonra sadece bir kişi kaldı, Ippo'nun hayranı olan bir lise öğrencisi ve koşudan sonra kendini kustu ve Barf-michi takma adını kazandı. Ippo onu eğitmeye yardımcı olur. Takamura'nın maçında, Ippo ilk kez Eiji Date ile tanışır, yumruğu iyileştiğinde onu savuşturmaya davet eden tüy siklet şampiyonu. Ippo'nun yumruğu iyileşir iyileşmez Eiji'nin dojo'suna davet edilir. Birim, o gün bir randevu olduğunu hatırlayan Takamura tarafından terk edildikten sonra onunla ve Dojo'daki Barf-michi ile sona erer. Güzel bir cilt. Anime izlediğimde, Barf-michi tarafından gerçekten rahatsız oldum ve uzun süre etrafta olmayı hayal ettim, ama şimdi ona ne olduğunu bildiğime göre, onunla sahneleri büyüleyici buluyorum. Ayrıca, cildin başlangıcında sahneyi komik buldum, dördünün Ippo'nun zaferini kutlamak için bir H kuruluşuna nasıl gireceğini, Ippo'nun elindeki ağrı kesicilerin yıprandığını ve onu tekrar Doktor.

chandreshbhavsar

ilk kitabım NOOK'umda okundu!

chandreshbhavsar

I loved the way the author wove the back story in with the current events. Great characters, great story. Definitely hard to put down.

chandreshbhavsar

Reading and Writing Sourcebook: Teacher's Guide - Grade 4 by Ruth Nathan (2002)

chandreshbhavsar

Enjoyed this book but felt that it was slow at time and kept wondering where it was all heading but overall still enjoyed.