kopirajter

Dragan Anastasijevic Anastasijevic itibaren Kozluca Köyü, 03530 Kozluca Köyü/Hocalar/Afyonkarahisar, Türkiye itibaren Kozluca Köyü, 03530 Kozluca Köyü/Hocalar/Afyonkarahisar, Türkiye

Okuyucu Dragan Anastasijevic Anastasijevic itibaren Kozluca Köyü, 03530 Kozluca Köyü/Hocalar/Afyonkarahisar, Türkiye

Dragan Anastasijevic Anastasijevic itibaren Kozluca Köyü, 03530 Kozluca Köyü/Hocalar/Afyonkarahisar, Türkiye

kopirajter

Creed Family Christmas hikayesini bu ciltsiz kitapta bulunan ilk kitaptan daha iyi keyif aldım. Aslında bu hikayeyi haftalar içinde ikinci kez tekrar okudum, çünkü güzel bir okuma olduğunu düşündüm.

kopirajter

bu beni şaşırttı ... kurguya girebileceğim ve bir şekilde yapısökmeyeceğim benim için çok nadirdi ... Bu kitapta kayboldum ve henüz bitirmedim çünkü çok fazla anlam var benim için hikayede ... Herkesin Berg'in yazısıyla yarışamayacağını biliyorum, ama bir sebepten dolayı bu kitap 'alıyorum'. ... güncelleme: yeniden okuma ... ortaya çıkardığı duygularda kendimi kaybetmek.

kopirajter

Bu seri, Richard III'ün tahta çıktığı noktaya ilerledi. Sadece Zamanın Kızı'nı okuduktan sonra, özellikle ilginçti, ancak geçmişinizi bilmiyorsanız takip etmek biraz zor olabilir. Roger her zamanki tespitine kalmıştır.

kopirajter

Mükemmel Newbery kazananı! Bunu okuduktan sonra Fred, Rontu adını değiştirmek istedim. Bir adada yetişen bir kız hakkında. Kabilesi ABD'ye giden bir teknede götürülüyor ama yalnız bırakılıyor. Hayatta kalır ve kendine bakar.

kopirajter

Ellie hakkında çok üzücü bir hikaye - sadece bir mola alamayan 11 yaşında bir çocuk.

kopirajter

Profesyonel inceleme için.

kopirajter

Kazara rastladı. İyi okuma. Ana karakter bana kendimi hatırlatıyor. Kendi kafamın içinde. Ailem çok fazla dersem bende olup bitenlere çok fazla ve hayattaki şeylerden sadece onlardan bahsetmemekle üzülür. Gerçekten iyi bir okuma. Mutlu tökezledi.

kopirajter

Cabeza de Vaca dergilerini okumuştum ve Acımasız Yolculuğun hikayeye ne kadar daha fazla katkıda bulunabileceğini merak ettim. Kitap, orijinal Cabeza de Vaca dergilerini açıkladı, zenginleştirdi, açıkladı ve kutladı. Schneider harika bir yazardır, bu yüzden tüm arka plan tarihini, arkeolojiyi ve antropolojiyi bu şaşırtıcı ama gerçek macera hikayesine dokumayı başardı.

kopirajter

Harikaydı. Hareket ediyordu. Hikayeler kalbe yakın ve dokunaklıydı. Yazdığı her hikayenin ortasında olduğumu hissettim. Onu sevdim.