carolamarg7ef9

Carole Amargier Amargier itibaren Agaramthen, Tamil Nadu, Hindistan itibaren Agaramthen, Tamil Nadu, Hindistan

Okuyucu Carole Amargier Amargier itibaren Agaramthen, Tamil Nadu, Hindistan

Carole Amargier Amargier itibaren Agaramthen, Tamil Nadu, Hindistan

carolamarg7ef9

iyi kitap

carolamarg7ef9

Bu kesinlikle farklı bir kitaptı. Bir yanda baba-oğul yolculuğu ülke çapında, sonra felsefe tartışması sinir krizi geçiren biri tarafından tamamlandı. Her hikaye dizisi iç içe geçtikçe okuma akışının da değiştiğini gördüm. Bazı bölümleri başkaları ile saf bir neşe okumak için bir angarya oldu. İtiraf etmeliyim ki felsefe tartışmasının çoğu jargon ve ağır, dediğim şey, akademik tartışma ile beni kaybetti. Belki bir felsefe öğrencisi olsaydım ya da belki de tekrar okuyacak olsaydım "anladım". Belki de en çok, kendi bagajı ile ülke çapında sürmek için olan oğlu Chris ile olan ilişkisinden çok etkilendim. Sonunda (Chris) on yıl sonra öldürüldüğünü fark edince biraz acı ve yürek parçalayıcı. Sıradan okuyucular için bir kitap değil, çünkü bu tür bir öğrenci değilseniz terminoloji ve fikirler zaman zaman çok zor olabilir. Kesinlikle sizi durduran ve düşünen birçok yere sahip bir kitap.

carolamarg7ef9

Bu kitabı ilk defa okudum. Bol miktarda eylem olsa da, gizemli tarafta biraz eksik. Burgular çok açıktı, bu da Mary Stewart kitabı için olağandışı bir durum. Ama genel olarak oldukça keyifli ve şimdi tekrar tarif ettiği bazı yerleri ziyaret ederek bu okuma güzeldi.

carolamarg7ef9

Bu kitaptaki resimler, Garth Williams'ın orijinallerine dayanarak güzeldir. İki yaşındaki çocuğum onu seviyor ve şimdi orijinalini okumamı istiyor.

carolamarg7ef9

Bu kitabı ilk kez boğmak zordu, ancak yeniden okuduğunuzda, her karakterdeki tüm incelikleri ve yüce tatlılığı keşfedersiniz. Kesinlikle birkaç ganders değer!