carolamarg7ef9

Carole Amargier Amargier itibaren Agaramthen, Tamil Nadu, Hindistan itibaren Agaramthen, Tamil Nadu, Hindistan

Okuyucu Carole Amargier Amargier itibaren Agaramthen, Tamil Nadu, Hindistan

Carole Amargier Amargier itibaren Agaramthen, Tamil Nadu, Hindistan

carolamarg7ef9

iyi kitap

carolamarg7ef9

Bu kesinlikle farklı bir kitaptı. Bir yanda baba-oğul yolculuğu ülke çapında, sonra felsefe tartışması sinir krizi geçiren biri tarafından tamamlandı. Her hikaye dizisi iç içe geçtikçe okuma akışının da değiştiğini gördüm. Bazı bölümleri başkaları ile saf bir neşe okumak için bir angarya oldu. İtiraf etmeliyim ki felsefe tartışmasının çoğu jargon ve ağır, dediğim şey, akademik tartışma ile beni kaybetti. Belki bir felsefe öğrencisi olsaydım ya da belki de tekrar okuyacak olsaydım "anladım". Belki de en çok, kendi bagajı ile ülke çapında sürmek için olan oğlu Chris ile olan ilişkisinden çok etkilendim. Sonunda (Chris) on yıl sonra öldürüldüğünü fark edince biraz acı ve yürek parçalayıcı. Sıradan okuyucular için bir kitap değil, çünkü bu tür bir öğrenci değilseniz terminoloji ve fikirler zaman zaman çok zor olabilir. Kesinlikle sizi durduran ve düşünen birçok yere sahip bir kitap.

carolamarg7ef9

Bu kitabı ilk defa okudum. Bol miktarda eylem olsa da, gizemli tarafta biraz eksik. Burgular çok açıktı, bu da Mary Stewart kitabı için olağandışı bir durum. Ama genel olarak oldukça keyifli ve şimdi tekrar tarif ettiği bazı yerleri ziyaret ederek bu okuma güzeldi.

carolamarg7ef9

Bu kitaptaki resimler, Garth Williams'ın orijinallerine dayanarak güzeldir. İki yaşındaki çocuğum onu seviyor ve şimdi orijinalini okumamı istiyor.

carolamarg7ef9

Bu kitabı ilk kez boğmak zordu, ancak yeniden okuduğunuzda, her karakterdeki tüm incelikleri ve yüce tatlılığı keşfedersiniz. Kesinlikle birkaç ganders değer!

carolamarg7ef9

3.5 stars I enjoyed this story better than the previous experience with Valentina Heart's story. For one, the beginning is very gripping. Imagine having a fight with your partner of 8 years, then having the intense make-up sex, then the next morning, your partner is snatched away from you forever due to car accident. Gosh, no wonder Sebastian chooses to stay as wolve for nearly a year!! *want to hug Sebastian* The adventure of Sebastian after that is enjoyable to read. He finds a new pack that is so into family and it slowly heals him. Until he meets a new mate, Eshan, and finds out that his new mate is in danger, and Sebastian will do anything to keep this one. It's always a bit "tricky" with story of lover after the first one dies. I mean, I don't like the new lover to be similar to the first one because it feels like it's just a replacement, you know? In here, Eshan has his own strong spirit and he does feel different than Tim. The only complaint (thus 3.5 stars rather than 4 stars), I still feel like I want a little wooing before Sebastian jumps to mating with Eshan. I know, I know, it's a shifter story, and animals don't really woo anyway, but still, I can't help to want it in my romance.

carolamarg7ef9

Insightful.