chantelle_venter

Chantelle Venter Venter itibaren Netadiya, Rajasthan 341510, Hindistan itibaren Netadiya, Rajasthan 341510, Hindistan

Okuyucu Chantelle Venter Venter itibaren Netadiya, Rajasthan 341510, Hindistan

Chantelle Venter Venter itibaren Netadiya, Rajasthan 341510, Hindistan

chantelle_venter

Kocam (sonra arkadaşım) bana bu kitabı mezuniyet hediyesi olarak verdi. Bana ondan okudu ve gerisi hemen hemen tarihti ... (ona ve kitaba) aşıktım! Dobyns yetenekli bir şair ve hikaye anlatıcısıdır. Bu şiirler bana hiç eskimiyor.

chantelle_venter

On altı yaşındaysanız ve tamamen can sıkıntısı, kendini nefret etme ve çok fazla siyah göz kalemi ile doluysanız çok heyecan verici. Aslında kitabı ilk okuduğumda biraz sıkıcı buldum.

chantelle_venter

Çok iyi ... gizem, ama UGH .. korkunç romantizm sahneleri yazıyor! Keşke sadece durup iyi şeylere (gizemlere) bağlı kalsaydı!

chantelle_venter

Vay be - Bu kitabı okuduktan sonra tamamen Wallenberg hayranıyım. II. Dünya Savaşı döneminin inanılmaz kahramanı hakkında harika bir kitap. Sadece hayatının daha mutlu bir şekilde bitmesini dilerdim. Tanrı'nın sonunda tüm yanlışları düzelteceğini biliyorum.

chantelle_venter

"Şimdiye kadar yazılmış en iyi roman" olarak lanse edildi, sesli kitabı kütüphaneden ödünç aldım. Gerçekten akıllara ve kalplere dokunan harika bir romandı. Onu seviyorum. Tekrar okuyacağım, bilerek, b / c değil daha önce okuduğumu unuttum;)

chantelle_venter

Tüm paydaşlara bağlılığı ilham veren bir şirketin hikayesi. Dileğim böyle bir şirket kurmak.