frankhuizing

Frank Huizing Huizing itibaren Piekoszów, Polonya itibaren Piekoszów, Polonya

Okuyucu Frank Huizing Huizing itibaren Piekoszów, Polonya

Frank Huizing Huizing itibaren Piekoszów, Polonya

frankhuizing

İtiraf etmeliyim ki, bu kitabı elime aldığımda kitapta aptalca çığlık atıyordum. Evet. Bu kitap parasına değdi. Adam, Adam, ADAM, ADAM. Kahretsin, onu Kriket Çan için yaptığımdan daha da kötüleştiriyorum. Bir de kendi kahramanımız Juliette var. Resmi olarak Katniss, Lola, Anna, Clara, Gaia, Puck, Meghan, Viola, Haziran, Karou, Hermione, Lena, Sam, Annabeth ve ... ile devam etmek zorunda mıyım? Bu sadece Juliette'in ne kadar harika olduğunu gösterir. Kitabın kendisine gelince, purrr-fect. Doğaüstü güce sahip bir kahraman yaratın, bir fokka layık, sadık, inanılmaz, soyu tükenmiş bir erkek ekleyin, biraz aksiyon ve romantizmle karıştırın, biraz hareketli kardeşlik sahneleri serpin, sonra distopik arka plana dökün ve sonra whoosh! Shatter Me, çikolatalı vanilyalı dondurma ve nane nane bir girdap gibi, karamel, düz WOW ile tepesinde geldi. Evet, bu Shatter Me.

frankhuizing

Tüm Sarah Booth gizemlerini okudum ve bu onların geri kalanı gibi hızlı ve keyifli bir okuma oldu. Jitty karakterini biraz sinir bozucu buluyorum ve kitapların onsuz daha iyi tadını çıkaracağım, ama Sarah Booth bunu telafi ediyor. Bu taksit iyi bir okuma oldu, ama son biraz kıvrık bulundu. Sarah Booth ve Graf ilişkisini seviyorum, ama bir şekilde onu Coleman veya Harold ile daha iyi gördüğümü düşünüyorum.

frankhuizing

Bu, The Kindly Ones ile doruğa ulaşmış olsa bile, Sandman serisinin gerçek, fiziksel sonu. Bunun gereksiz bir ekleme olduğunu düşünenler olmasına rağmen, benim için diziyi bitirmenin tek yolu bu. Sadece şimdi çok iyi bilinen bir karakteri (sevilen değilse) kaybetmekten beklenen zararı hissediyorum. Ve bunun için araç, hikâye içinde büyük ölçüde rolümüzü oynayan Kuzgun Matthew, sadece ne olması gerektiğini gösteriyor: ayrılan biri için bir uyanma ve cenaze. Sanat ... şaşırtıcı. Michael Zulli'nin kalem çalışmasını daha önce hiç olmadığı gibi ve renkte daha az görmemizi sağlayacak yeni bir teknik üzerinde bazı hubbub hatırlıyorum. Gerçekten dikkat çekici görünüyor. Zulli birinci sınıf bir çizgi roman sanatçısı ve onun hafif dokunuşu masalın bu hassas parçası için mükemmel. Varlığına, 'Exile' adlı bir kerelik usta sanatçı Jon J. Muth'un Doğu tarzı fırçaları ve Charles Vess, Shakespeare'in 'The Tempest'de geri dönmesi için geri dönüyor ve bu zaten çarpıcı bir kitap. Ama daha da ötesi, Zulli ile Hob Gadling'e (dizideki en sevdiğim karakterlerden biri) veda etmemize izin veren bir başka tek hikaye daha alıyoruz. Tabii ki, Gaiman'ın burada yazması, diziyi bitirirken hissetmesi gereken önemi ile hamile, bu yüzden o zamandaki kariyeri için duygusal bir yükseklikte. Mikal Gilmore'un tanıtımı, Stephen King'in düştüğü ya da Gene Wolfe'nin verdiği yetersizlikten kaçınarak şimdiye kadarki en kapsamlı ve en keskin olabilir. Dizinin kesinlikle harika bir sonu ve bu baskıdaki kitap tasarımı, McKean'ın sunduğu gerçekten, gerçekten güzel olanlardan birkaçı.

frankhuizing

Bir süre okudum en iyi kitap !!

frankhuizing

Şimdiye kadar okuduğum en iyi bilimkurgu kitaplarından biri. Ve ana karakter olan -Hiro Protagonist- bilgisayar dehası ve dünyadaki en iyi kılıç savaşçısına aşık olduğumu itiraf etmiyorum. Bu kesinlikle son sayfayı çevirdikten sonra boş ve üzgün hissetmeme neden olan kitaplardan biri.

frankhuizing

İlk başta bu kitap benim zevkime göre biraz fazla "fantezi" gibi hissettim, ama gerçekten zevk aldım. Sarah'ın hikayeler anlatmanın harika bir yolu var.

frankhuizing

Kendimi tıp öğrencilerinin denemeleri ve sıkıntılarından ve insan beyninin ayrıntılarından etkilenmiş buldum. Belleği geliştirmek için implantların sadece bilim kurgu işi olmadığını kim bilebilirdi?

frankhuizing

Güzel kitap ve çok iyi okuma: 0)

frankhuizing

Ailenizi (özellikle anneniz ... biraz iyi ve sevgi dolu bir anneniz olduğunu varsayarak) ve hayatınızdaki insanları çok daha fazla takdir etmenizi sağlayacaktır.

frankhuizing

Dürüst olmak gerekirse, arkadaşlar bu kitap hakkında raved olsa da, Bohjahlian tarafından en sevdiğim kitap olduğunu sanmıyorum. Kitaptaki meseleleri Nezaket Bilmeden Önce kadar zor vurmuş gibi görünmüyor ve anlatıcının sesi de bu kitaba kıyasla biraz az gelişmiş. Bu daha erken bir çalışma ve onun tarzının evrimleştiğinin kanıtı orada, ama bana diğerlerinden bazıları kadar sert vurmadı. Doğumdan sonra istemsiz adam öldürmeyle iblis olan ve suçlanan bir ebe ve evde doğum şampiyonu hakkında zorlayıcı bir hikaye. Kızının anlatıcı olarak seçimini de ilginç buldum. Bohjahlian'ın diğer eserlerinden hoşlanıyorsanız, bu kesinlikle okumaya değer.