leomagalhaes

Leonardo De Medeiros Magalh De Medeiros Magalh itibaren San Lorenzo, Peru itibaren San Lorenzo, Peru

Okuyucu Leonardo De Medeiros Magalh De Medeiros Magalh itibaren San Lorenzo, Peru

Leonardo De Medeiros Magalh De Medeiros Magalh itibaren San Lorenzo, Peru

leomagalhaes

oh bunu sevdim! bir kitapçı yarı fiyatına aldım ve çok ilginç olduğunu düşündüm! kesinlikle içeriğini unutmayacağınız bir kitap.

leomagalhaes

Bu kitabı seviyorum. Herhangi bir yeni ebeveyn için tavsiye ederim. İlkeler sağlam ve mantıklı. Uykusuz gecelerle sinirli olan ebeveynlere ve uyumayan çocuklara tavsiyem bu kitabı okumak, aynı zamanda seslerini duyurmak kadar kolay olmadığını fark etmektir. Tüm çocukların güvenliğe ve rutine ihtiyacı olmasına rağmen, tüm çocuklar aynı değildir. Bu ilkeler çocuğunuzun ihtiyaçları, gelişimi ve karakteri göz önünde bulundurularak uygulanmalıdır. Sonuçta, bu kitap tavsiye ederim. Çocuğumun ihtiyaçlarını anlamak için ebeveyn olarak bana güven verdi. Dahası, kızım neredeyse her zaman mutlu. Bu bir cazibe!

leomagalhaes

Gerçekten hakkında okudum tüm eleştiriler sonra bu kitabı gibi istedim. Ve genel olarak "sevdim" sanırım ... ama tavsiye etmek için kitap listemde aşağı gitmeyecek. Arsa ilginçti, ama gerçekten sürükledi. Kitaba bağırıp yazara zaten konuya gelmesini söyledim. İyi bir romantizmi seviyorum, ama angst ilişkisi gerçekten beni aşağı çekiyordu. Özellikle Diana gerçekten dinamik bir karakter olma potansiyeline sahip olduğundan ... ve sonra erkeği Matthew olmadan hiçbir şey yapamayan ıslak bir battaniyeye dönüştü. Tarih ve şarap dersleri için şeref. Bunların gerçekten ilginç snippet'ler olduğunu düşündüm. Umarım bu kitap sadece üçlemedeki diğer 2 kitap için zemin hazırlamaktadır.

leomagalhaes

Bu Ethan Gage serisinin ikincisidir. Napolyon ve Türklerle birlikte Filistin'deki Indiana Jones'u düşünün. İyi macera, iyi yazılmış, ama düşünmenizi gerektirmiyor. Masonlar, Mısır tanrıları, Thoth'un kitabı ve sayısız kurnazlık kitabın her sayfasında. Napolyon'un Fransa'da Directorite'den nasıl güç alabildiğini görmek için kitabı okuyun.

leomagalhaes

Jeph Loeb = zzzzz ... zzzz ... Oh Bekle ... Jim Lee !! Yeay !! Sadece Jim Lee için 5 YILDIZ. Riddler yine de havalı ..

leomagalhaes

Kimse bu kitabı hiç okumadı ama bazı insanlar sana

leomagalhaes

Rushdie is not only a master of plot and story, but also a magnificently skilled chef of words. His sentences, paragraphs, chapters, are a pleasure to read. This novel is addictive - difficult to put down. The characters are unique, they have depth... and there is much to be learned about Indian culture, customs, and recent history. All in all, a fascinatng book! I recommend it to anyone.

leomagalhaes

This was the story of a family from the Ukraine that had the Great Tarnov Crystal. When they fled to Poland, many people tried to steal it from them. It was rather droll and unsatisfactory.