lbassett

Lori Bassett Bassett itibaren Wangandary VIC 3678, Avustralya itibaren Wangandary VIC 3678, Avustralya

Okuyucu Lori Bassett Bassett itibaren Wangandary VIC 3678, Avustralya

Lori Bassett Bassett itibaren Wangandary VIC 3678, Avustralya

lbassett

Bu kitabı çok sevdim ve tanıdığım herkese tavsiye ettim. Robin Sharma'yı ve mesajını çok seviyorum ... harika!

lbassett

Fantastik!!! Jeffrey ve ben bu kitabı okumayı sevdik. Sadece her sayfada kel kartal / deklarasyon bulmak için heyecanlı değildi, aynı zamanda bahsedilen birçok insanı ve yeri bildiğini buldu. Her sayfada sadece ikinci bir sınıf öğrencisi yok etmek için yeterli bilgi, ama ilginç tutmak için yeterli ikimiz de okuma ve harika çizimler zevk. Kitabın sonuna geldiğimde şaşırdım. Deklarasyonu seviyorum, ama bir çocuğun tarihi resimli kitabı tarafından gözyaşlarına taşınmak mı? İkinci bir artı, Deklarasyonun yolculuğu içinde yer alan Amerikan tarihinin hikayesidir. Vay be, bu ülkeyi seviyorum. Judith St. George'un bu tip kitapları favorilerim. Onun bakış açısını takdir ediyorum. Deklarasyonun tek kelimesi eksikti ... ama sanırım bu o kadar da kötü değil. Bir sonraki kitabı bulmamız gerekecek, değil mi?

lbassett

çok iyi yazılmış. (bazen biraz kuru olmasına rağmen.) boykot bölümünden çok keyif aldım.

lbassett

eski kolej mezun sonuna kadar deneyin verdi.

lbassett

Yeni başladı ve çok etkileyici ...

lbassett

** spoiler uyarısı ** Heck yes !!! Takım Tamani Gerçekten bu son kısmı okumamış olsam da. Bir yazar, epilogun üzgün olduğuna ve mutlu olmak istediğinize dair bir uyarı yayınladığında, okumayın, dinleyin.

lbassett

A short, quick study of Psalm 23

lbassett

Comfort Me with Apples (the title is from the Bible’s Song of Solomon) is the second of Reichl’s food-centered memoirs. She writes engagingly of her progression through the California and global culinary cultures and provides the back story of the local food movement (which is just now catching on in the South). Reichl’s philosophy about food writing: “Haven’t you noticed that food all by itself is really boring to read about? It’s everything around the food that makes it interesting. The sociology. The politics. The history.” Adding her life story to the mix makes it even more compelling.