jeffzolan

Jeffrey Zolan Zolan itibaren Calow, Chesterfield, Derbyshire, İngiltere itibaren Calow, Chesterfield, Derbyshire, İngiltere

Okuyucu Jeffrey Zolan Zolan itibaren Calow, Chesterfield, Derbyshire, İngiltere

Jeffrey Zolan Zolan itibaren Calow, Chesterfield, Derbyshire, İngiltere

jeffzolan

VAOV! Beş yıldız bu kitabın ne kadar iyi olduğunu açıklamak için yeterli değil. Başlangıçta sizi yakalar ve asla durmaz. İndirdikten sonra tekrar okumaya başlamak için sabırsızlanıyorsunuz. Şimdiye kadar okuduğum en iyisi. Bazı noktalarda o kadar üzücü ki, devam edemeyeceğini düşünüyorsun ve gözlerin gözyaşlarıyla dolu, ama sen yapıyorsun. Birçok iyi karakterle çok hızlı hareket eder. UNBROKEN, İNANILMAZ. Özgürlüğümüz için bu adamlara çok şey borçluyuz !!!

jeffzolan

Translating...

jeffzolan

Yaklaşık bir ay önce, bir öğrenci bir kitap ödünç almama izin verdi. Aslında kitabı ödünç almama izin vermedi. Hemen üzerine itti ve okuduğumda ısrar etti. Bu yüzden bir ay boyunca sınıfımda oturmasına izin verdim. Dün bana okumayla ilgili bir not bıraktı. Suçlu hissediyorum, günün sonunda çantama doldurdum. Zaten eğlenceli bir şeyler okumak istiyordum. Bunu da deneyebilirsin. Arsa - kız bir vampire aşık olsa da, beni fazla ilgilendirmedi.

jeffzolan

Emma'nın film versiyonunu Emma'nın okuma deneyimini gerçekten takdir etmek için birçok kez gördüm, ancak içeriklerinin hiçbir ipucu olmadan içine girmiş olsaydım bu romanın bir favori olacağını düşünüyorum. Emma karakterini çok seviyorum; romanın çoğundan onu sevmediğim noktaya kadar ciddi bir şekilde kusurlu. Ama sonra reformu o kadar sert ve içten ki, gerçekten sevimli bir karakter haline geliyor. Aslında, karakterlerin tamamı çok zevkli bir şekilde çeşitlidir ve harika bir şekilde gelişmiştir, kendimi sürekli olarak kıkırdayarak ve iç çekerek ve davranışlarımda gözlerimi yuvarlarken buldum. Ve elbette, harika bir aşk hikayesi olmadan bir Jane Austen romanınız olamaz. Ancak Austen'in diğer romanlarından farklı olarak, aşk hikayesi Emma'nın öğrendiği derslere kıyasla küçük bir rol oynar. Beni yanlış anlamayın, kalbim hala Bay Knightley'nin Emma'ya olan adi bir şekilde beceriksizce beyanından kayboluyor, ancak romanın gerçek özü Emma'nın kendisidir - fevkalade kusurlu bir kahraman.