thesuperbeana1a7

Andrew Beauchamp Beauchamp itibaren Pushchino, Moscow Oblast, Rusya itibaren Pushchino, Moscow Oblast, Rusya

Okuyucu Andrew Beauchamp Beauchamp itibaren Pushchino, Moscow Oblast, Rusya

Andrew Beauchamp Beauchamp itibaren Pushchino, Moscow Oblast, Rusya

thesuperbeana1a7

İki karakterin sonunda parçalara karar vermesi ilginç olur mu? Ben de öyle olduğunu söylemiyorum. Bu bazen hızlı hareket ediyor. Geri kalanınızdan ne haber? Buharlı kısımları gerçekten okumak ister misiniz, yoksa yazarın üzerinde parlak olmasını ister misiniz? Çok sayıda Sandra Brown kitabı okudum ve sadece romantizm olmayanları tercih ediyorum. Bu kısmen Charleston, iyi bir konuma ayarlanır. Okuduğuma sevindim, ama tekrar okuyacağımı düşünme.

thesuperbeana1a7

Alacakaranlık Harry Potter ile buluşuyor. Tabii ki beğendim.

thesuperbeana1a7

Yolu Okumak, şimdiye kadar yaşadığım diğer okuma deneyiminden farklıydı. Hızlı bir şekilde okurken bile, bir sonraki kelimeye, bir sonraki paragrafa ulaşmak için sürekli dehşete düştüm. "Hareketli" olarak tanımlamak basmakalıp ve acıklı görünüyor. Bu kitap 5 yıldız kazanıyor - kesinlikle şaşırtıcı. Şimdiye kadar okuduğum en iyi kitaplardan biri.

thesuperbeana1a7

How our thoughts can tranform the stucture of water nd how water can transform us as we r more than 70% water. But his work is controversial.

thesuperbeana1a7

Throughly enjoyed this book by Louise Penny. Her character Inspectr Gamache was developed and smooth as a fine single malt scotch or tea. The story finalizes the acts from previous book yet you do not need to read the previous book to enjoy this story. Wrongs are correct, people helped, and are people hurt. Penny does a fine job of character development, locale development and words. For example, Emiles words of wisdon to younger Gamache, words said once in his career never to be repeated. - "I'm sorry. I was wrong. I need help. I don't know."- eloquently stated and utlised! Give this a read and br prepared to escape into Quebec (French/Anglo)in dead winter. Fire, blanket, comfy chair, glass of wine/tea and book just envelope you into the worlds of Gamache.

thesuperbeana1a7

Lovely and evocative, glad I waited to read it.

thesuperbeana1a7

As good a storyteller as Eudora Welty and as true to the Upper Midwest as she was to the South. Not to be missed by anyone who still wonders what feeds the rural mind in the 21st Century.