richbrilli

Rich Brilli Brilli itibaren Hadya, Karnataka 571315, Hindistan itibaren Hadya, Karnataka 571315, Hindistan

Okuyucu Rich Brilli Brilli itibaren Hadya, Karnataka 571315, Hindistan

Rich Brilli Brilli itibaren Hadya, Karnataka 571315, Hindistan

richbrilli

Kendini iyi hissedersen, bir şey alacağını düşünüyorsan, onu elde edeceğini öğrendim.

richbrilli

Gerçekten şanslıydım, son küçükken beş yıldızlı kitaplardan başka bir şey okumamıştım ve bu bir istisna değildi. Bu kitaba yapıştırıldım ve kısa sürede kitaptan parçaladım. Hikayenin ilerlemesi oldukça hızlıydı ve yazar beni Ender için gerçekten hissettirmek için iyi bir iş çıkardı. Bu kitabın en sevdiğim kısmının son olduğunu söylemek dışında hiçbir şey vermeyeceğim. Bu serinin geri kalanını okuyacağımı sanmıyorum. Efsanenin geri kalanı ve yazarın karakterlerini kendi gündeminde ağızlık olarak kullandığını duydum. Bu doğru olabilir ya da olmayabilir, ama gerçeği söylemek için bu kitaptan aldıklarımı seviyorum ve okuması gereken çok fazla şey var, durmak için iyi bir yer gibi görünüyor. kitabın sonu harikaydı ve tüm kitabın bana güzel bir son geldiğini hissettim. Sanırım bunu bulunduğu yerde bırakacağım. İyi bir kitap, iyi bir hikaye ve benim düşünceme göre, herhangi bir bilim kurgu okuyucusu kütüphanesi için bir zorunluluktur.

richbrilli

Kitap iyiydi. Aslında filmi daha çok sevdim, nadir bir olay. Kitabın birkaç yerinde yetişkinlere uygun içerik olduğunu biliyorsunuz.

richbrilli

Bu çocuklar için harika bir kitap. Onları aptalca, iyi kalpli bir şekilde siyaset dünyasına maruz bırakır. Bu, seçim süresi boyunca kullanmak için harika bir kitaptır ve her türlü ders planına entegre edilebilir.

richbrilli

Bir çocuk kitabı, ama yine de favorilerimden biri.

richbrilli

There was some really great insight at the opening of the book about what happened on and right after 9/11, and also suggestions at the end of the book about how to handle foreign relations and use of force after 9/11. However, the meat of the book was a bitchfest of I-told-you-so's and all the ways that Clinton was better than Bush Jr. Maybe too much about 9/11 is still classified, but this tell-all felt like either a teaser/prequel, or just a way for Clarke to complain about what wasn't done the way he suggested. If things were up to him we'd probably have spent as much money before 9/11 as we do now on ineffective "Homeland Security," so had his advice been heeded we'd all be blaming him for the deficit blown on security measures, but the book makes me feel as useless as our government. Not a compelling argument at all.