rusio

Tatiana Vorobiova Vorobiova itibaren Ambli, Haryana 134203, Hindistan itibaren Ambli, Haryana 134203, Hindistan

Okuyucu Tatiana Vorobiova Vorobiova itibaren Ambli, Haryana 134203, Hindistan

Tatiana Vorobiova Vorobiova itibaren Ambli, Haryana 134203, Hindistan

rusio

Çok güzel bir kitap! En iyisi olsa.

rusio

Bu kitabı kaç kez okuduğumun izini kaybettim. Son birkaç yıldır, tamamen düzensiz okudum, sadece bağlam dışı pasajları takdir ediyorum. Sanırım bu kitabın güzelliği hakkında bir şeyler söylüyor. Bu bağlam olmadan anlam olasılığı, hem sevgi hem de tarihin gücü, Almasy'nin Heroditus'unun aksine değil, her şeyi çerçevelemek için bizi bir yapıyı kavrama, belirleme, bunalma ve bırakma gücü ile ilgilidir.

rusio

Entelektüel tarih her zaman bu kadar iyi olsaydı, her zaman okurdum. Söylediklerinin doğru mu yanlış mı olduğunu kim umursar? İlginç! Bu kitapta Veblen ile ilgili bölümü SEVİYORUM.

rusio

Ooohhh, bu kitabı hiç bitirmedim. Sonunda kitabı işime gidip gelmek için Metro gezintimde baş dayama yeri olarak kullandım.

rusio

15 yaşındayken bu kitabı beğenmedim, bu yüzden on yıl sonra okuyarak ikinci bir çekim yaptım. Hala sevmiyorum. Her ne kadar yazarın dil seçimleriyle karakterizasyon üzerinde harika bir komuta sahip olmasına rağmen, Holden Caufield bir sahtekarlıktır! O bir whiny velet, zengin bir palavracı ve bir yalancı. Fitzgerald'ın Gatsby gibi, gerçeğin ne olduğunu soruyorum ... Fitzgerald dışında, Nick'in ne zaman konuştuğu ve F.S. bize hikayeyi anlatıyor.

rusio

the book is awesome.....i jst luv it

rusio

This book is amazing. Some parts are a little redundant, but it is easy to get through those sections. I loved it and the solutions to a lot of our health problems seemed so simple after reading this. I would highly recommend reading this book.