natashamag

Natasha Magalh Magalh itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Natasha Magalh Magalh itibaren Texas

Natasha Magalh Magalh itibaren Texas

natashamag

** spoiler uyarısı ** İkinci Hulk kitabımı ilk kitabımdan daha çok sevdim. Bununla birlikte, bu kitapta Bruce Banner Green Hulk bile görünmedi. Red Hulk, Banner'ın yetkilerini son ciltte tüketti, ancak bu hikayede iki takımın birlikte olduğunu görüyoruz. Bazı konu noktaları ile ilgili şımarık olmama rağmen, bu hala okumak için çok eğlenceliydi. Kırmızı Hulk büyük bir kahraman ve bence Yeşil Hulk'tan çok daha ilginç bir karakter. Ayrıca, Bruce Banner aslında kontrol edilemeyen bir Hulk yerine süper zeki bir insan olarak daha ilginç olabilir. Banner ve Red Hulk'un müttefik olarak izlemesi eğlenceli olmasının yanı sıra, bu cilde Fantastik Dörtlü, Avengers ve X-Men'in görünüşleri de dahildi. Bir şikayet… bu cildin kapağında, hikayede aslında görünmeyen Yeşil Hulk, Skaar (Hulk'un oğlu) ve Yeşil She-Hulk, Jennifer Walters yer alıyor.

natashamag

Vay, nereden başlamalı? Açlık Oyunları'nın okunup okunmayacağına karar vermeye çalışırken, ona 5 yıldız verdiğini gördüğünüz yorumları göz ardı edin, tam olarak bir alaycı kuşu veya Gazap Üzümlerini Öldürmek değildir. Beş yıldızlı bir malzeme değil, ama gerçekten olmaya çalıştığını sanmıyorum. İlginizi çekecek kadar eğlence değerine sahiptir, ancak karakterlere veya hikayenin kendisine gerçek bir duygusal bağlılık bırakmaz. Sorunun bir kısmı, baskıcı bir hükümetin herkesi cahil ve aç tuttuğu çok uzak olmayan bir distopik geleceğin türünün, arsaları kimseyi şaşırtmayacağı kadar çok kez yapıldığı olabilir. Ancak en büyük kusur yazıdır. Collins ne etkilidir ne de düşündürücüdür. Yaratıcı fikirleri açıkça var, ancak nasıl uygulanacağını bilmiyor. Açıkçası Açlık Oyunları bir başarısızlık değil, Collins etkili bir şekilde demografisine ulaştı (öncelikle genç kızlar görünüyor). Katniss, kendine karışır, duygusaldır ve korkunç bir savaşın ortasında çalkantılı ve gerçekçi olmayan aşk çıkarlarına odaklanır. Sadece çok az yaşam tecrübesi olan biri bunu inandırıcı bulabilir veya romanla "beş yıldızlı" düzeyde ilişkilendirebilir. Her halükarda, Açlık Oyunları'nı okuyucudan çok fazla katılım beklemeyen kolay bir okuma arayan herkese tavsiye ederim. Tüm yaygaraların ne hakkında olduğunu gerçekten görmediğim için ondan nefret ettiğimi söyleyemem. Muhtemelen bir sonrakini okumam.

natashamag

Bu kitap, orada bulunan doğum kitaplarına gerekli bir katkı gibi görünüyor. Kesinlikle yaptığım seçimleri pekiştirdi (ve sanırım spektrumda nerede olursa olsun ne yapmak istediklerine dair bir fikri olan herkes için olurdu), ancak seçim seçenekleri arasında kalan kişi için yapıldığını düşünüyorum kendine daha doğru olanı. En iyi arkadaşımı tavsiye etmeye çalışırken kitabı tanımış olsaydım. Temel olarak, ne yapmak istediğinize bakılmaksızın size iyi olur, ancak düşünmek için bazı şeyler verir. Sonuna doğru bir polis olduğunu düşünmeye başladım, ama genel olarak iyi puanlar verdiğini düşünüyorum.

natashamag

Bu kitap, yetenekli çalışanları cezbetmek ve elde tutmak için yaptıklarıyla ilgili 80.000'den fazla yöneticinin Gallup anketine dayanmaktadır. Tavsiyesi genellikle mantıksızdır - ör. zayıflıkları telafi etmeye veya eğitmeye çalışmamalısınız. Bir süpervizör veya işe alma rolündeki herkes için yararlı olan birkaç görüşme ve check-in soru listesi vardır.

natashamag

Eğlenceli bir yaz romanı. 4 kız kardeş, babaları ve köpekleri bir mülkte bir kır evinde 3 hafta geçirirler. Kızlar çok bağımsız ve kendilerinden eminler. Birçok farklı insanla arkadaş olurlar ve birçok maceraları vardır. Yüksek sesle iyi bir okuma ve her yerde eğlenceli bir kitap!

natashamag

Translating...

natashamag

Bu kitabı 10 yaşından beri her yıl veya altı ayda bir okudum ve her seferinde yeni bir anlamı var. Popüler inanışın aksine, bu bir "civciv okuması" değildir; tarihsel, sosyal ve politik olduğu kadar cinsel de. Karakter gelişimi ve planının derinliği ve Mitchell'in yazdığı lirizm beni meşgul etmek ve şaşırtmaktan asla vazgeçmez. Herkes için tavsiye.

natashamag

I feel like kind of a jerk reviewing this lowly. I mean, it was...it was nice. They're sweet, funny-ish, lovely-written. Just loses it's charm after five or six stories where.... "I hold an odd job and had a funny thought today and then my friend said, 'oh not that again' and I drove to a tree I like and thought, 'ah yes, this again'. Ta-da!"