alicetinkaya

Ali itibaren Four Corners, OR, Birleşik Devletler itibaren Four Corners, OR, Birleşik Devletler

Okuyucu Ali itibaren Four Corners, OR, Birleşik Devletler

Ali itibaren Four Corners, OR, Birleşik Devletler

alicetinkaya

Bu kitabı bir üniversite kasabasında bir bahçe satışında buldum. Bunun için suçlanan sona erdi sanmıyorum. Bu kitabın hayatımdaki en iyi bahçe satış bulgusu olduğunu söylemeliyim. Nadiren bir kitap beni çevremdeki dünyanın (kitabın dışında) garip hissettiği noktaya kadar beni öğemden çok uzağa götürüyor. Tamamen bu Kenya'nın cesur hayatına götürüldüm. Daha fazlasını istemeyi bitirdim ... Bu yazarın daha fazla kitabına ellerimi sokmak isterim. Kocamı okumaya zorladım ve aynı şekilde hissetti.

alicetinkaya

Bu kitabın yarattığı beklentiyi almak zorlaşıyor, Thomas tekrar geri döndü ve (muhtemelen) halüsinasyon dünyasının başı belada. Thomas, ilerlemeye ve yüzüğünün gücünü, hakkında hiçbir şey bilmediğini kullanmaya ve ne olduğunu görmeye hazırdır (Illearth War'un yürek parçalamasından sonra, biraz değişti) ve son kriz muazzam bir şekilde yaklaşıyor. Okumayı bitirdiğimde bunun hakkında yazmayı bitireceğim.

alicetinkaya

Tamam bir kitap. ABD'de yaşayan ancak II. Dünya Savaşı sırasında düşman savaşçıları olarak kabul edilen İtalyanlar hakkındaki gerçeklerle daha fazla ilgileniyordum.

alicetinkaya

Sol İhmal, kurgudan ziyade bir anı gibi hissettiren güzel bir hikaye. Sayfalar, Sarah ve ailesinin bir araba kazasından sonra yeni bir yaşam tarzına uyum sağlayarak yolculuğunu okurken hızla dönüyor. Kesinlikle bu kitabı koleksiyonuma ekleyeceğim ve bu mücevheri yeniden okumak için sabırsızlanıyorum! Bu kitap harikaydı ve bu yazarın daha fazlasını okumak için sabırsızlanıyorum! Karakterler iyi gelişmiş ve gerçekçi bir şekilde kusurlu. Okuyucuların karakterlerle özdeşleşmesi kolaydır. Hikaye akar ve mizah kitap boyunca kullanılır. Yazarın araştırması, hikayenin tonunu değiştirmeden etkili bir şekilde kullanılmaktadır. Engelli insanları saygılı ve gerçekçi bir şekilde tasvir ediyor.

alicetinkaya

Groteskowe, ale bez polotu. Jednakowoż, czyta się szybko i nie bez przyjemności.

alicetinkaya

I really liked the story, but there were several graphic scenes that might make some uncomfortable.