mimos_plac1021

Albert Warpechowski Warpechowski itibaren Narracan VIC 3824, Avustralya itibaren Narracan VIC 3824, Avustralya

Okuyucu Albert Warpechowski Warpechowski itibaren Narracan VIC 3824, Avustralya

Albert Warpechowski Warpechowski itibaren Narracan VIC 3824, Avustralya

mimos_plac1021

Oldukça eğlenceli, kolay okunur.

mimos_plac1021

oldukça iyi bir İngiliz mizah ile oldukça yavaş okumak

mimos_plac1021

4.5 yıldız Over The Edge, Kallysten's On The Edge serisinin ikinci taksitidir ve ilk hikaye On The Edge'in bittiği yerden başlar. Burada ertesi sabah ve sevgili karakterlerimiz birlikte geçirdikleri tutkulu geceye tepki veriyoruz. Özellikle Brett, yatağında başka bir adamla ilk kez olduğu gibi görüyor. Bu, Kallysten'in bugüne kadar okuduğum en uzun çalışması ve hikaye arkına eklenen tüm ekstra ayrıntıları gerçekten takdir ettim. Lisa, Leo ve Brett hakkındaki fikrimi çok etkilediğinden değil. Aslında bu karakterlere olan sevgimi arttırdı. Bu hikayede Leo'nun sadece istediği değil, hem Brett'i hem de Lisa'yı tutması gereken yaşam türünü yaşama mücadelesini görüyoruz. Doğru şeyi yapma arzusunu hissetmek son derece kolaydı. Leo'nun kararlılığı sağlamdı ve silahlarına yapıştığında sessizce alkışladım. Lisa'nın geçmişi hakkında daha fazla bilgi edinmek onu biraz daha iyi anlamama yardımcı oldu. Sık sık kendi başına Brett'in tüm duygusal bağlarını bir insanın ihtiyacı olarak sağlayamadığını kabul eder. Bana öyle geliyor ki sebebi sadece bir vampir olmasından değil. Bu Kallysten dünyasındaki vampirler, norm olmasa da sevebilirler. Şimdi neden böyle olduğunu biraz daha biliyorum. Bu yine Kallysten tarafından harika bir okuma. Sadece seksi olmakla kalmadı, Kallysten'in karakterlerini yazma şekli onları da benim gibi gerçek kılıyor. Bu adamlar hakkında daha fazla okumak isterim. Arkadaşlarım gibi hissetmek zorundalar ve onlarla iletişimde kalmak istiyorum.

mimos_plac1021

Mükemmelleştirmek istediğiniz etkinliklerde başarılı olmak için en az 10.000 saat gerekir. Doğum günleri ile hokey oyuncularına sunulan fırsatlar arasındaki korelasyonlar ilgi çekicidir.

mimos_plac1021

Aklı başında tutmak için düzenli olarak toplanan altı Omaha kadını, sayılarından birine yardım ediyor. Lucy'nin birçok kaybı oldu ve şimdi annesinin uzak memleketinde yaşlı bir teyze tarafından boşalan bir evi temizleyip satması gerektiğini buldu. Çete yardıma gittiğinde gizli bir oda bulurlar ve Lucy'nin aile geçmişi hakkında içsel gücüyle yeniden bağlantı kurmasını sağlayan sırlar bulurlar. Salzmann çağdaş siyaseti tüm okuyucuları memnun etmeyecek şekilde yorumlar; Ayrıca, kontrol etmeye çalışmadığım halde, kronolojik olarak şüpheli görünen bazı tarihler için hiçbir kaynak verilmiyor.

mimos_plac1021

Bu kitaba girmek zordu ama ilk iki bölümden sonra zorlukla yazamadım. Bu sotry bugün az bilinen ama hayatı sonsuza dek Yeni Dünya'yı değiştiren bir adam aracılığıyla anlatılır. Hollandalıların ABD'nin kuruluşu üzerindeki az bilinen etkisi, kişisel özgürlük hakkındaki temel varsayımlarımız üzerindeki etkisi ve New York eyaletlerine kıyasla New York hakkında kültürel olarak benzersiz olan şey hakkında büyük bir fikir veriyor. Gerçekten büyüleyici bir kitap! Hollanda'yı Batı Avrupa'nın düşünce kuruluşu olarak öğrendim ve bunun New York'un ilk adıyla "New Amsterdam" kültürünün oluşturulmasına nasıl yardımcı olduğunu öğrendim. Kaçınılmaz olarak İngilizce büyük bir şey fark etti ve New Amsterdam'ı ele geçirdi ve ismi değiştirdi, ancak Hollandaca ve İngilizce arasında birden fazla değişiklik yapmadan değişmedi. Birisi, savaş devam ederken körfezden demirlemiş bir gemiye koşarak Hollanda dönemi ile ilgili tüm belgeleri kaydetmeyi başardı ve yakınlarda bir akademisyen onları tercüme etmeye ve kitabı voilayana kadar New York'ta bir kütüphaneye kaydedildi! Geçmişimizle ilgili bu ipuçlarını kurtarabilmek için eski Hollandaca akıcı birisinin olması gerekiyordu. 911 sonrası ABD'de kişisel özgürlüklerle ilgili bu konuları tartışıyoruz.

mimos_plac1021

I really liked it. I am really happy she decided to continue the story. The cliff hanger is good too.

mimos_plac1021

Drink with water from a fountain of youth. Dress code: something sturdy for trudging through all those labyrinths.