yokorey3ca9

Yoko Reynolds Reynolds itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Yoko Reynolds Reynolds itibaren Texas

Yoko Reynolds Reynolds itibaren Texas

yokorey3ca9

Bu kitabı uyum ve başlangıç olarak okudum, bu kesinlikle bunu yapmanın yolu değil. Kitabı gerçekten anlamak için İngiliz edebiyatı, özellikle Jane Austen ve Phillip Larkin hakkında derin bir bilgi birikimi gerekir. Northanger Manastırı hariç tüm Austen’leri okudum. ancak araziler parmak uçlarımın ucunda değil. Dahası, en azından biri periferik olmayan karakterleri takip etmekte zorlandım. Amis parlak bir yazardır, ama bunun çoğunun benim için kaybolduğunu itiraf ediyorum. Cinsel devrimin kadınlara, seçtikleri takdirde, erkeklerin terk edilmesiyle seks yapma özgürlüğü verdiği fikri tam olarak yeni değildir.

yokorey3ca9

Kathleen, bu kitap için teşekkürler! Kathleen Adele ile arkadaş ve bunu arkadaşlarıyla paylaşmak için satın aldı. 3.5 ila 3.75 olarak, ilk okuduğum şey, kapak gibi. O kadar üç boyutlu görünüyor ki, pürüzsüz olamayacağından emin olarak dokunmaya devam ettim. Hayatta aldığımız bazı davetlere bakar - hem istediğimiz hem de istemediklerimiz. O, şu şifaya katılma, takip etme, insanların varlığını uygulama, dinlenme, haftaya, yanlış olabileceğimi kabul etmeyi, affetmeyi, beklemeyi, dua etmeyi, hatırlamayı ve en mükemmel yol. Calhoun neden bunlardan bazılarını istemeyebileceğimiz konusunda dürüst, ancak kabul edersek faydaları. Kopyaladığım birkaç pasaj var ve bu kitabın bölgelerdeki düşünceme (iyi yollarla) meydan okumaya devam ettiğini görüyorum. Takip etme ve yanlış olabileceğimi kabul etme bölümü, pantolonlarda iyi dürtmeler / tekmelerdi.

yokorey3ca9

Kocası / babası öldürüldükten sonra anne ve oğlunun kederinin hareketli bir resmi. Açıkçası mutlu bir son olmayacak, ancak her ikisi de kitabın sonuna kadar bebek adımlarını doğru yönde atıyorlar.

yokorey3ca9

a great read. Now that's what I call a holiday book.

yokorey3ca9

I enjoyed reading this book. The author does a good job of witholding enough details that you want to keep reading to find out the link between mother and the beekeepers.