martb005

Martin Bussieres Bussieres itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Martin Bussieres Bussieres itibaren Texas

Martin Bussieres Bussieres itibaren Texas

martb005

Tüm deneyimi yeterince tasvir eden greif hakkında hiç bir kitap okumadım. Yazının tarzı bile duygularını, bazen mantıklı, bazen düzensiz, bazen sürükleyici olarak tasvir eder. Bayan Didion, duyguların nasıl oluştuğunu göstermek için harika bir iş çıkarır. Bu size kederle nasıl başa çıkacağınızı öğretmez, ama beni anlayabilecek birine sahipmişim gibi hissettirdi ve aslında beni daha iyi hissettirdi.

martb005

Baxter gündelik, garip, üzgün ve güzel hakkında nefis konuşuyor. Güzel bir kitap.

martb005

Gerçekten benim favorilerimden biri değil, ama kendi başına gerçekten oldukça iyi.

martb005

Tıpkı eski kitaplarını yeniden okuduğumda, en son havaalanında buluyorum ve beni eski karakterlerin daha sonraki yaşamlarında dolduruyor.

martb005

Dentro de una literatura "de consumo", no está mal: trama bien tejida, buena documentación... No hay que buscarle grandes valores literarios, al menos es entretenida.

martb005

Breathtaking !

martb005

Murder, rape, castration, sex, masturbation, mutilation, and deception are just a few parts of this truly twisted novel. This is the third book I have read by Chuck Palahniuk and by far the best and most disturbing at the same time. The story follows a group of would be authors, poets, and screen writers who agree to a three-month retreat away from the world in which they can create their masterpieces. Once locked away in a huge and inescapable old theater, the folks from the retreat find it difficult to work in the environment and eventually succumb to demented variations of cabin fever while giving away glimpses of their past and waiting for the three months to end.