shainafayelevin

Shaina Levin Levin itibaren Vihovići, Bosna Hersek itibaren Vihovići, Bosna Hersek

Okuyucu Shaina Levin Levin itibaren Vihovići, Bosna Hersek

Shaina Levin Levin itibaren Vihovići, Bosna Hersek

shainafayelevin

iyi arsa

shainafayelevin

Translating...

shainafayelevin

Bu kitabın, insanın asaletini, kontrastın yanı sıra, oldukça iyi gösterdiğini buldum. Ama aniden biten gibi değildi.

shainafayelevin

Bu kitaba girmek yaklaşık 100 sayfa aldı, ama sonuna kadar almaya devam etti. Gerçekten, gerçekten bu hikaye çizgisiyle devam etmesini umuyorum, çünkü sonunda açık bıraktı. Rus Cariye benim en sevdiğim kitaplardan biriydi ve bu kadar iyi olmasa da, hikayeyi takip etmek ve bu sefer karakterlere ne olduğunu öğrenmek hala harikaydı.

shainafayelevin

Bunu ziyaret ederken annemin evinde kazdık - bu atlı bir kız olarak defalarca okuduğum bir kitap. McCaffrey Pern kitapları için en iyi bilinirken, keşke bunun gibi birkaç tane daha yayınlamış olsaydı. İrlandalı bir ailenin, hepsi atlarda yer alan açık bir hikayesi. Hikaye, üç ana karakter etrafında, büyümekte ve hem kişisel kayıpla karşı karşıya kalan genç bir kız hem de yıllarca sıkı çalışma ve özveri sonrasında gelen zaferler, babası, ahırları yönetme ve küfürlü dinsel karısı ile başa çıkma her iki hayatının da önemli bir parçası haline gelen kitap. Sağlam küçük bir kitap, herhangi bir harika uçuştan değil, çok tatmin edici. Ve eğer atlıysan, hala benim gibi, daha da iyi, çünkü ahırdaki günlük yaşamın detayları muhteşem bir şekilde işleniyor.

shainafayelevin

Bu normalde hoşlandığım türden bir kitap olmasına rağmen, bu beklentilerimin çok altında kaldı. Neden parmağımı gerçekten koyamıyorum. Belki de bu kadar zevk almadığım Judy Blooms tarzıdır. Adil olmak gerekirse, yargılamak için başka bir kitabını okumalıyım, ama gerçekten okuyacak başka bir şeyim kalmayana kadar beklemek zorunda kalacak.

shainafayelevin

first I heard about origami there, and now, I, myself could make peper crane,all in memory of sadako!!!