gregergef

Eugene Blansky Blansky itibaren حورات، Umman itibaren حورات، Umman

Okuyucu Eugene Blansky Blansky itibaren حورات، Umman

Eugene Blansky Blansky itibaren حورات، Umman

gregergef

Beni şaşırtan "kemerler" hakkındaki tartışmalara rağmen çok güzel. Sadece bugünün dönem öncesi kızlarının tüm "kemer" konuşması hakkında ne düşündüğünü hayal edebiliyorum!

gregergef

Bu harika bir kitap. üzgün / mutlu. bu kitabı okumalısın.

gregergef

En iyi arkadaşlarımdan biri Shandiz bana 5 Bobin verene kadar Christian Bobin'i hiç tanımıyordum. Bundan sonra onun el kalemine aşık oldum. Fransızca adını bilmiyorum, İngilizce'ye çevrilmemiş, "DIVANEH VAR", "Isabel Bruje", ...... Bayıldım

gregergef

Bu kitabı dört gözle bekliyordum ama kitabın yazılma şekli beni hayal kırıklığına uğrattı. Bir genç tarafından yayınlandığını biliyorum ama yazıldığından emin olamadım.

gregergef

şimdi okuyorum. hızlı tempolu. Mükemmel olmayan ilginç bir karakter. en iyi tür. daha sonra. catalina

gregergef

Bu hikayenin çoğu iyi. Ama son, insanlar bunaltıcı olduğunu söylüyor olsa da, benim için yeterince tatlıydı. Robin Hobb'un yazı gibi resmi de unutulamaz.

gregergef

Bu kitap inanılmaz. Kilisenin amacına ve bizi çevreleyen sosyal / yoksulluk meseleleri hakkında İncil tarzında neler yapacağımıza o kadar güçlü ve göz alıcı.

gregergef

Read this as a part of a class, like many others I guess, and so met it with a great deal of scepticism and loathing, as is to be expected (My english teacher took some time to grow on me). However, I soon discovered this was a great read. One of the first books I read about youths out of place, it is far from the only one now. Still, it stands out like one of the best. You. Should. Read. This.

gregergef

Laugh out loud funny.

gregergef

Bloke gets framed for a crime. Avoids the fuzz but get's embroiled in the murky London underworld of the 1950s. The lady is on drugs and has ping-pong balls. Good fun.